Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kotryna Kirdeikytė teisme sulaukė bausmės už vairavimą išgėrus

Kotryna Kirdeikytė
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Kotryna Kirdeikytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Renginių organizatorė, stilistė Kotryna Kirdeikytė (34) ketvirtadienio rytą iš Vilniaus apylinkės teismo sulaukė nemalonios žinios. Teisėja Virginija Liudvinavičienė išnagrinėjo bylą ir skyrė baudą K.Kirdeikytei už kelių eismo taisyklių pažeidimą ir vairavimą, esant neblaiviai.

K.Kirdeikytei pateikti kaltinimai dėl 2015 metų sausio 29 dieną Vilniaus Ateities gatvėje sukelto eismo įvykio, kurio metu jos vairuojama „Toyota“ atsitrenkė į „Nissan“ automobilį ir jį apgadino. K.Kirdeikytei buvo nustatytas 1,2 promilės girtumas.

K.Kirdeikytė ketvirtadienį į teismo posėdį neatvyko dėl ligos, jai atstovavo advokatas Benediktas Paulauskas.

Protokole moteris paaiškino, kad neapskaičiavusi greičio nespėjo sustoti prieš stovėjusį automobilį ir į jį atsitrenkė. K.Kirdeikytė protokole tvirtino, kad alkoholinius gėrimus vartojo sausio 28 dieną, t.y. dieną prieš eismo įvykį. Dėl pažeidimo ji sakė apgailestaujanti ir savo kaltę pripažįsta.

Teisėja atsižvelgė į tai, kad K.Kirdeikytė pripažino savo kaltę ir viena augina mažametį vaiką, todėl jai skyrė minimalią 1158 eurų baudą ir trejiems metams atėmė vairuotojo pažymėjimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt