Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosminėje operoje „Jupiterė. Pabudimas“ Mila Kunis iš valytojos virs Visatos karaliene

Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“
„ACME Film“ nuotr. / Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Viena labiausiai mokslinės fantastikos gerbėjų lauktų juostų – Andy ir Lanos Wachowskių naujoji kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) – vasarį pagaliau pasieks Lietuvos kino teatrus. Pagrindinę heroję Jupiterę Džouns filme suvaidino Mila Kunis. Po nakties dangumi gimusią mergaitę visą gyvenimą lydėjo ženklai, pranašaujantys jai didžią ateitį. Mergina tebesapnuoja žvaigždes, tačiau vis nubunda žiaurioje realybėje, kur jai tenka uždirbti duonai dirbant valytoja ir kuopiant tualetus.

Kino mėgėjams „Matricos“ trilogiją bei „Debesų žemėlapį“ padovanojusių filmo „Jupiterė. Pabudimas“ režisierių teigimu, kosminė opera (angl. space opera) – tai mokslinės fantastikos kūrinys, kuriame netrūksta tarpžvaigždinių kelionių, skirtingų galaktikos dinastijų kovų ir žmogiškų išgyvenimų su romantikos prieskoniu.

Kadras iš filmo/Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“
Kadras iš filmo/Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“

Čikagoje nenusisekusį gyvenimą kenčiančios Jupiterės rutiną sujaukia netikėtas genetiškai sukurto kario ir medžiotojo Keino (akt. Channingas Tatumas) pasirodymas. Paaiškėja, kad jis į Žemę atvyko ieškodamas būtent Jupiterės, o jos genuose užprogramuota neįtikėtina galia, galinti pakeisti jėgų pasiskirstymą visoje visatoje. Tuo metu tolimoje galaktikoje, po valdovės mirties dėl visų gyvenimui tinkamų planetų valdymo grumiasi trys paveldėtojai – Balemas (akt. Eddie Redmayne'as), Titus (akt. Douglas Boothas) ir Kalik (akt. Tuppence Middleton). Besivaržydami dėl karūnos jie grasinasi visą galaktiką paskandinti neramumuose. Atradus Jupiterę paaiškėja, kad dėl jos genuose paslėpto palikimo, ji eilėje į sostą – pirmoji.

Kadras iš filmo/Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“
Kadras iš filmo/Mila Kunis filme „Jupiterė. Pabudimas“

Norėdamas atsikratyti netikėtai pasirodžiusios varžovės Balemas skiria milžinišką atlygį tam, kuris susidoros su Jupitere. Mergina dar nesuvokia, kokie pavojai jos laukia, tačiau turint tarpplanetinio kario Keino apsaugą jos šansai išgyventi gerokai padidėja.

VIDEO: Filmo „Jupiterė. Pabudimas“ anonsas

Andy ir Lana Wachowskiai tapo ne tik filmo „Jupiterė. Pabudimas“ režisieriais, bet ir sukūrė jo scenarijų bei patys juostą prodiusavo. Kosminė opera kino teatrus pasiekti turėjo dar pernai, tačiau tobulumo siekiantys kūrėjai nusprendė premjerą atidėti, nes buvo norima spėti pabaigti dar per 2000 specialiųjų efektų kadrų.

Žadą atimanti kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 6 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Visata Mila Kunis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt