Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Mūsų meilės istorija“: Silvos ir Simono pažintis – kaip iš draminio serialo

Silva ir Simonas
Asmeninio albumo nuotr. / Silva ir Simonas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šįkart sužadėtuvių konkurse „Mūsų meilės istorija“ – dramatiška Silvos ir Simono pažinties istorija.

Prieš daugiau nei metus mudu su dabartiniu mano gyvenimo draugu Simonu turėjome ilgametes antrąsias puses ir išėjo taip, kad tie mūsų abiejų buvę partneriai tapo kolegomis. Na, ir jie tarpusavyje užmezgė romaną... Aš apie tai sužinojusi susiradau Simoną „Facebook“ socialiniame tinkle ir viską jam papasakojau – kad jo mergina jį išdavinėja su mano vaikinu. 

Tiek jis, tiek aš su savo buvusiais partneriais santykius nutraukėme. Abu kentėjom, jautėmės nelaimingi ir praradę viltį vėl kažkada įsimylėti. Tačiau  po mėnesio sugalvojau jam parašyti. Tiesiog buvo įdomu, kaip jam sekasi, ar dar bendrauja su savo buvusia, o galbūt net susitaikė?

Ir tada jis man pasiūlė susitikti – ilgai dvejojau, bet priėmiau jo pasiūlymą. Nuėjau į pasimatymą su Simonu. 

Pirmas pasimatymas buvo nuostabus. Bendravome 7 valandas be jokių pauzių, dėl visko sutapo nuomonės, radome daug bendro. Nebuvo nei bučinių, nei kitokių aistros bangų – tiesiog kalbėjome.

Ir jau nuo pirmo susitikimo mūsų pasimatymai tapo kasdienybe, nė dienos negalėjome praleisti atskirai – mums buvo gera, smagu leisti laiką. Maždaug po 2 mėnesių apsigyvenome kartu.

Ir dabar jau daugiau nei metai, kaip esame drauge, puikiai sutariame, nesipykstame. Tiesiog esame vienas kitam skirti, jaučiame begalinę meile, pasitikėjimą, laisvę ir troškimą būti kartu. 

Kaip aš sakau : „Mudu esame ta puzlės datalė, kurios trūko, užbaigti dėlionę“.

ČIA RASITE daugiau šio konkurso meilės istorijų.

Atsiųskite savo istoriją ir gal jūs laimėsite sužadėtuvių žiedą, kurį juvelyrė Aušra Treigytė sukūrė specialiai parodai „Mūsų Vestuvės‘15“. 

 DĖMESIO: konkurso „Mūsų meilės istorija“ taisyklės.
Laukiame jūsų meilės istorijų! 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt