Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Komiškame filmuke modelis Amber Rose skatina moteris nesigėdyti vienos nakties nuotykių

Amber Rose
Stop kadras / Amber Rose
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sultingų formų modelis Amber Rose (31 m.) nusifilmavo komiškame vaizdo siužete, kuriuo skatina moteris nesigėdyti vienos nakties nuotykių ir mėgautis seksu.

Smagioji „Funny or Die“ kompanija, kurianti komiškus siužetus televizijoje ir internete, pakvietė modelį Amber Rose suvaidinti trumpame dviejų minučių trukmės filmuke „Walk of No Shame“.

Terminas „Walk of Shame“ (liet. gėdos kelias) vartojamas tada, kai mergina ryte eina namo su tais pačiais drabužiais, kuriais vilkėjo vakar eidama pasilinksminti – tai reiškia, kad ji turėjo vienos nakties nuotykį ir liko nakvoti pas vaikiną.

Tačiau „Funny or Die“ filmuke iš vaikino namų išeinanti Amber Rose nejaučia jokios gėdos – ji tiesiog švyti iš laimės ir džiaugiasi, kad puikiai praleido naktį. Tiesa, iš aplinkinių ji sulaukia ne neigiamos, kaip dažniausiai būna realiame gyvenime, o teigiamos reakcijos – visi ją sveikina dėl audringos nakties ir palaiko. Filmuko pabaigoje Amber Rose pasiveja vaikinas, su kuriuo ji tą naktį praleido, tačiau ji aiškiai leidžia jam suprasti, kad tai tebuvo vienos nakties nuotykis ir tiesiog geras seksas.

„Instagram“ nuotr./Amber Rose su „Funny or Die“ kūrėjais
„Instagram“ nuotr./Amber Rose su „Funny or Die“ kūrėjais

Aktorius Mattas McGorry, kuris ir vaidino Amber vienos nakties meilužį, atkreipia dėmesį, kad šis filmukas skatina ne paleistuvystę, o bando pakeisti žmonių požiūrį ir būti tolerantiškesniems.

„Šis filmukas skatina visuomenę nesmerkti moterų ir nevadinti jų kalėmis dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių vyrams paplekšnojama per petį ir jie laikomi kietais“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė jis. 

Be to, Mattas McGorry pridūrė, kad jo pasirodymas filmuko pabaigoje turi ir kitą žinią – moterys gali turėti intymių santykių vien dėl malonumo taip pat, kaip ir vyrai.

„Instagram“ nuotr./Modelis Amber Rose
„Instagram“ nuotr./Amber Rose
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Seksas Amber Rose
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt