Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Komedijoje „Naujokas“ Robertas De Niro įrodo, kad ir senukai turi parako

Robertas De Niro filme „Naujokas“
„ACME Film“ nuotr. / Robertas De Niro filme „Naujokas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos kino teatrus pasiekė naujoji režisierės Nancy Meyers komedija „Naujokas“ (angl. „Intern“), kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Holivudo žvaigždės Robertas De Niro ir Anne Hathaway. Filme į modernią ir šiuolaikišką kompaniją pagal specialią senjorų integravimo programą paskiriamas 70-metis našlys praktikantas. Nors, atrodytų, kad kolegos pensininką tuoj nurašys, šiame netradiciniame pasakojime nepaisoma įprastų elgesio klišių.

Nancy Meyers, užuot vaizdavusį praktikantu tapusį Beną pasimetusį, apginklavo herojų puikiu sąmoju ir šviesiu protu. Neurotiškos ir pervargusios, tačiau teigiamos Anne Hathaway herojės Džiulės Ostin pavaldiniu tapęs išmintingas senjoras tuoj sugeba tapti viso biuro numylėtiniu. Galiausiai prie jo stalo nusidriekia eilė norinčių sužinoti jo nuomonę kone visais gyvenimo klausimais – pradedant santykiais su mylimaisiais ir baigiant grožio procedūromis.

„ACME Film“ nuotr./Robertas De Niro ir Anne Hathaway filme „Naujokas“
„ACME Film“ nuotr./Robertas De Niro ir Anne Hathaway filme „Naujokas“

Kalbėdamas apie filmą „Naujokas“ pats 72-ejų Robertas De Niro tvirtino, kad scenarijus, kurį parašė filmą režisavusi Nancy Meyers, jam patiko iškart. Tokiais filmais kaip „Tai sudėtinga“, „Atostogos“, „Ko nori moterys“ ir „Spąstai tėvams“ išgarsėjusi kino kūrėja Holivude yra žinoma dėl jos pomėgio juostose subtiliai užsiminti apie visuomenei opius socialinius klausimus. Komedijoje „Naujokas“ ji kalba apie lyčių skirtumus bei atsainų požiūrį į vyresniąją kartą. 

VIDEO: Filmo „Naujokas“ anonsas

„Man pasirodė įdomu pabūti praktikantu. Šis filmas tarsi meilės laiškas ne tik vyresniajai kartai, bet ir vyrams apskritai. Tai – labai pozityvi ir gerai nuteikianti juosta, tad tikiuosi, kad ją išvys daug žmonių. Daugelis mano, kad pasiekęs tam tikrą amžių žmogus tampa nereikalingas, nereikšmingas ir atitrūkęs nuo realybės. Bet dažniausiai taip manai, tik kai esi jaunesnis. Iš tiesų senukai turi parako“, – šypsojosi kino veteranas.

Roberto De Niro personažas – ko gero, maloniausias ir šmaikščiausias pensininkas, kokį esate matę kine. Drauge su Anne Hathaway jų duetas pateikia puikiai papasakotą nuoširdų scenarijų apie gerumą ir norą dalintis. Komedija „Naujokas“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Robertas De Niro
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt