Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Komedijoje „Karštos gaudynės“ nusifilmavusi Reese Witherspoon: „Žmonėms patinka iš manęs juoktis“

Sofia Vergara ir Reese Witherspoon komedijoje „Karštos gaudynės“
„ACME Film“ nuotr. / Sofia Vergara ir Reese Witherspoon komedijoje „Karštos gaudynės“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvos kino teatrus pasiekė naujoji veiksmo komedija „Karštos gaudynės“ (angl. „Hot Pursuit“), kurioje aktorei Reese Witherspoon teko naivios policininkės vaidmuo.

39-erių Reese Witherspoon teigė jau senokai maniusi, kad būtų puiku nusifilmuoti drauge su kolumbiete serialo „Moderni šeima“ žvaigžde Sofia Vergara. Nors filme „Karštos gaudynės“ prie įspūdingų formų gražuolės Reese atrodo it berniokas, ji sakė tikinti, kad toks jos įvaizdis puikiai tinka skaniai pasijuokti norinčiai publikai.

„Žinojau, kad Sofia bus pribloškianti, labai moteriška, tad nutariau, kad būsiu bičas. Taip ir atrodau. Kaip ten bebūtų, man visuomet patiko vaidinti keistus herojus“, – šypsojosi trijų vaikų mama.

VIDEO: „Karštos gaudynės“ anonsas

Komedijų „Užsispyrusi blondinė“ ir „Mergina iš Alabamos“ aktorė teigė, kad jai tiesiog limpa savotiški pagrindiniai herojai.

„Tiesiog tokia esu. Žmonės mėgsta iš manęs juoktis, vaidindama tiesiog paryškinu juokingus bruožus ir būnu dar įkyresnė. Man patiko manoji „Karštų gaudynių“ veikėja pareigūnė Kuper, nes ji – maža vėpla ir tikra nuoboda. Ji neturi draugių ar draugų. Pamačiusi Sofios Vergaros heroję, kažkur giliai ji pajunta – tai jos pirmoji draugė“, – kalbėjo Reese Witherspoon.

„ACME Film“ nuotr./Reese Witherspoon ir Sofia Vergara komedijoje „Karštos gaudynės“
„ACME Film“ nuotr./Reese Witherspoon ir Sofia Vergara komedijoje „Karštos gaudynės“

Komedijoje „Karštos gaudynės“, pagrindinėms herojėms sprunkant nuo jas persekiojančių blogiukų, bus ir pikantiškų akimirkų. Viena jų – Sofios Vergaros ir Reese Witerspoon bučinys, kurio, beje, originaliame scenarijuje nė nebuvo.

Nors filme žinomų aktorių herojės tokios skirtingos, kad didesnį nesuderinamumą sunku net įsivaizduoti, realybėje jos gana panašios.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Sofia Vergara ir Reese Witherspoon
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Sofia Vergara ir Reese Witherspoon

„Reese ir man patinka tie patys dalykai, mėgstame tą patį maistą, mėgstame gražintis ir būti su šeima, mums patinka tos pačios kelionių kryptys, abi susilaukėme vaikų būdamos jaunos“, – vardijo Sofia Vergara.

Komedija „Karšto gaudynės“ – vienas retų Holivudo filmų, kuriuose nėra romantinės linijos.

„Kino teatre sunku išvysti juostą, kurioje moterys nealpsta dėl vyrų ir jų nesivaiko. Šįsyk vyrai vejasi mus ir tikrai ne todėl, kad nori pakviesti į pasimatymą. Manau, toks siužetas suteikė daugiau gilumo mūsų herojėms“, – svarstė Reese Witherspoon.

Naujojoje komedijoje „Karštos gaudynės“ teisuolei policijos naujokei (akt. Reese Witherspoon) skiriama užduotis apsaugoti aikštingą narkotikų prekeivio žmoną (akt. Sofia Vergara) ir ginti ją nuo galimų užpuolikų. Aikštinga įspūdingų formų dama turi saugiai pasiekti teismo salę, kur ji bus liudininke ypač stambaus narkobarono byloje. Tačiau jau nuo pirmųjų filmo akimirkų akivaizdu, kad vadovėlių tiesomis besivadovaujančiai pareigūnei lengva nebus.

„ACME Film“ nuotr./Reese Witherspoon komedijoje „Karštos gaudynės“
„ACME Film“ nuotr./Reese Witherspoon komedijoje „Karštos gaudynės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt