Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl princas Williamas viešumoje rūpinasi George'u, o Kate – Charlotte?

Britų karališkoji šeima atvyko į Lenkiją
Žmonės.lt montažas / Britų karališkoji šeima
Šaltinis: Elaima.lt
0
A A

Turbūt pastebėjote, kad britų karališkoji šeima viešumoje laikosi to paties scenarijaus: Kembridžo hercogienė Catherine laiko už rankos (arba ant rankų) Charlottę, o Williamas vedasi George'ą. Tai – ne sutapimas: pora kuria ryšį tarp mamos bei dukters ir tarp tėvo bei sūnaus, negana to, princas George'as taip ruošiamas ateityje paveldėti sostą.

Nors Williamas su Kate garsėja kaip gana modernūs karališkosios šeimos atstovai tėvystės klausimais ir stengiasi suteikti vaikams – kiek įmanoma – nerūpestingą vaikystę, tam tikrais klausimais jie itin laikosi tradicijų. Viešumoje Williamas visuomet rūpinasi princu George'u, o Kate – princese Charlotte. To paties „formato“ jie laikosi ir oficialiose šeimos fotosesijose.

Kaip tėvystės ekspertė Jasmine Peters teigia „Dailymail.co.uk“, viskas yra dėl to, kad George'as ruošiamas ateityje tapti karaliumi. Tėčiai tradiciškai yra atsakingi už šeimos discipliną – veiksmus, apsaugą, išlaikymą, nukreipimą tinkama linkme.

Kaip paaiškina J. Peters, tėčiai sūnums nurodo pamatą – tai, už ką vaikas užaugęs bus atsakingas, kokių atsakomybių turės prisiimti šeimoje. Tikima, kad vyras turi užauginti ir išauklėti sūnų būti vyru. Ir karališkosios šeimos nuotraukos tai atspindi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt