Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Motina parašė knygą apie savo sūnų kovų meistrą Jordaną Poškaitį - taip išreiškė pasididžiavimą atžala

Jordanas Poškaitis ir Vidimanta Kazimiera Poškaitienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Jordanas Poškaitis ir Vidimanta Kazimiera Poškaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakare Kaune pristatyta Vidimantos Kazimieros Poškaitienės knyga „Pasmerktas mirti. Kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija“.

Dalyvavo ne tik knygos autorė, bet ir herojus - Rytų kovos menų meistras Jordanas Poškaitis.

Jis – sporto klubo „Naglis“ vadovas ir treneris, daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio Bušido, Shidokan karatė čempionatų nugalėtojas, turintis 15 metų patirtį ugdant aukščiausio lygio sportininkus ir čempionus psichologinio pasiruošimo ir kovos taktikos.

„Kaskart, kai manęs paklausia, kas paskatino parašyti sūnaus gyvenimo istoriją, kodėl ėmiausi šio darbo, kam visa tai bus įdomu, nedvejodama atsakau, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas yra tarsi atskira, nepakartojama knyga. Nuo vaikystės siekiau ugdyti sūnaus emocinį intelektą, kuris lemia žmogaus santykį su savimi ir kitais, gebėjimą suprasti bei kontroliuoti savo bei kitų pojūčius, emocijas, susidoroti su rūpesčiais ir netikėtais išūkiais.

Manau, pasisekė užauginti motyvuotą, emociškai brandų žmogų, gebantį mąstyti, vertinti situaciją, siekti užsibrėžto tikslo. Sūnus, kuriam skiriu šį leidinį, gyvenime surado savo sritį. Jis drąsiai svajoja, nebijo suklysti, iššūkius sutinka mėgaudamasis, o kiekvieną pralaimėjimą priima kaip vertingą gyvenimo pamoką, suvokdamas, kad sėkmė – tai žingsniavimas nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant noro siekti vis daugiau. Visa tai jam ne tik atveria naujas galimybes, bet ir skatina tobulėti“, – teigė knygos autorė, lėšas už knygas skirsianti labdarai vaikams.

Jordanas ankstyvoje jaunystėje net ketino nerti į dviračių sportą, nes turėjo puikų pavyzdį - savo tėvą dviračių sporto trenerį. Tačiau jaunuolį patraukė kovos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt