Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

KK2 vedėja Justė Žičkutė apie meilę: „Kelias į mano širdį eina ne per skrandį, o per sesę“

Justė Žičkutė su seserimi Rasa
Asmeninio archyvo nuotr. / Justė Žičkutė su seserimi Rasa
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

TV laidų vedėja Justė Žičkutė (22) su seserimi Rasa (18) atrodo tarsi dvynės, nors tarp jų yra net ketverių metų skirtumas. „Sesė šiuo metu yra abiturientė ir planuoja studijuoti kostiumo dizainą. Nors dažnas sako, kad esame panašios it du vandens lašai, skirtumų tarp mūsų tikrai yra“, – atvirauja KK2 žiūrovams puikiai pažįstama J. Žičkutė.

Juste, vizualiai jus su Rasa sunku atskirti. Kodėl sakai, kad iš tiesų jūs nepanašios?

Skiriamės savo charakteriu, gyvenimo būdu. Pavyzdžiui, paprastas palyginimas... Jeigu mano kambarys yra apstatytas elementariais baldais, tai pas sesę priešingai – viskas kruopščiai sudėliota, kiekvienas daiktas turi savo vietą, net spalvų pas ją kambaryje kur kas daugiau.

Dabar mielai laisvalaikį leidžiate kartu. Nejau ir vaikystėje taip pat gražiai sutardavote?

Priešingai nei dauguma sesių ar brolių, mes su sese niekada nesimušėme, keiksmažodžiais taip pat nesilaidydavome. Mūsų namuose buvo įprasta gerbti vienas kitą. Tėvai auklėjo, kad negalima sesėms viena kitos įžeidinėti, žeminti, užgaulioti. Aišku, ir mes mažos dėl kažko nesutardavome. Sesė dažniausiai būdavo ta, kuri iškart šaukdavo: Pasakysiu mamai!

Nuo mažų dienų abi dainavome tiek darželyje, tiek mokykloje, todėl ir namuose vykdavo muzikiniai pasirodymai. Iki šiol turime išsaugoję vaizdajuostes. Mėgstame drauge jas pasižiūrėti.

Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa
Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa

Esi vyresnioji sesuo. Ar toks statusas įpareigoja?

Nors Rasa jaunesnė ketveriais metais, galiu drąsiai pasakyti, kad ji mane, šiek tiek pačiuožusią ekstremalę saugodavo labiau nei aš pati save. Būdavo, stovi sesė prie jūros kranto ir žiūri, kad aš nepriburbuliuočiau.

Kaip dažnai aplinkiniai jus su Rasa supainioja gatvėje?

Kalbant apie panašumą, tai nežinau ar yra buvę, kad įsikelčiau nuotrauką, kurioje esame kartu, į socialinę erdvę ir kas nors nepakomentuotų „Kokios jūs panašios!“, „Dvynukės“. Sesei dažnai tenka nepažįstamiems atsakyti: „Ko gero, jūs paniojate mane su mano sese“. Rasa mokosi Gargždų „Vaivorykšės“ gimnazijoje, kurią baigiau ir aš. Kartą valgyklos darbuotojos jos klausia „Seniai matyta, tai kaip sekasi?“ Buvo ir taip, kad sesė ėjo gatve ir jai mano draugė sako: „Juste, tai ko nesisveikini?“ Tokių kuriozų nutinka kartas nuo karto. Žiūrėdamos vaikystės nuotraukas net pačios susipainiojame kuri yra kuri.

Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa
Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa

Judviejų atveju tinka pasakymas: sesuo – geriausia draugė?

Taip, tai visiškai atitinka mūsų su Rasa santykius. Tačiau mane tuo pat metu veikia ir stiprus globėjiškumo instinktas, todėl tą norą pamokyti, patarti, labai sunku iš savęs išmušti. Nenoriu nugyventi sesės gyvenimo už ją, bet, rodos, visada noris padėti priimti teisingus sprendimus, pakreipti tinkama linkme. Žinau, kartais sesę tai erzina, bet viskas tik iš didelės meilės. Sesė – brangiausia tėvų dovana man.

Dėl ko dažniausiai nesutariate?

Būna, kad mūsų nuomonės išsiskiria vienu ar kitu požiūriu, bet stengiuosi būti tolerantiška. Tai, jog esame panašios iš išvaizdos, nereiškia, kad turime vienodai elgtis ir mąstyti.

O šiaip sesei padedu kaip tik galiu: ir vairuoti mokiau, ir prie pamokų kartu sėdėjau. Kai grįžtu namo į Vėžaičius, visada su sese praleidžiame daug laiko: mėgstame žiūrėti filmus, serialus, važinėtis dviračiais, visada aplankome močiutes. Nors stengiuos sveikai maitintis, grįžus visada pasmaližiauju, nes laikas su sese man yra kur kas vertingesnis nei kalorijų skaičiavimas.

Kaip dėl stiliaus klausimų... Tikriausiai turi daug suknelių, kurias sesuo norėtų pasiskolinti ir atvirkščiai?

Drabužių dydis mūsų toks pat, todėl dažnai grįžus namo sesė atiduoda nusibodusius drabužius, o aš juos mielai nešioju. Taip ir keičiamės tuo, ką turime. Kadangi vasarą vėl apsigyvensime kartu, galėsime turėti vieną bendrą spintą.

Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa
Asmeninio archyvo nuotr./Justė Žičkutė su seserimi Rasa

Yra dalykų, kurių net seseriai pasakyti negalėtum?

Kalbant apie paslaptis, negaliu atsakyti už sesę, bet aš asmeniškai sesei pasakau beveik viską. Mes nuolat palaikome ryšį, susirašome, siunčiame viena kitai nuotraukas. Pavyzdžiui, kalbant apie vaikinus, sesė yra skeneris, pro kurios patikrą praeina kiekvienas vaikinas. Rasos nuomonė – labai svarbi. Jeigu jos veide ar žodžiuose pajuntu abejonę, ko gero, vaikinui pamojuosiu rankele. Kelias į mano širdį eina ne per skrandį, o per sesę.

Rasa jau turi širdies draugą?

Šiuo metu mums įtemptas laikotarpis: sesė ruošiais valstybiniams egzaminams, aš rašau baigiamąjį bakalauro darbą, todėl tikiu, kad vaikinai mūsų palauks. O gal pavyks užmatyti du simpatiškus brolius dvynius? Kaip bebūtų, dėl vieno esu tikra, mes visada būsime tvirčiausia atrama kiekvienos gyvenime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt