Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kim Kardashian tėvus naujame seriale vaidins „Draugų“ žvaigždė Davidas Schwimmeris ir Selma Blair

Kim Kardashian tėvus naujame seriale vaidina „Draugų“ žvaigždė Davidas Schwimmeris ir aktorė Selma Blair
Vida Press nuotr. / Kim Kardashian tėvus naujame seriale vaidina „Draugų“ žvaigždė Davidas Schwimmeris ir aktorė Selma Blair
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivude ką tik pradėtas filmuoti biografinis miniserialas apie legendinį amerikietiškojo futbolo žaidėją O.J.Simpsoną (67 m.), kuris nužudė savo buvusią žmoną ir jos draugą. Šioje istorijoje svarbų vaidmenį atliko Kim Kardashian tėvas teisininkas Robertas Kardashianas bei jo buvusi žmona Kris Jenner, kuriuos naujame miniseriale įkūnys „Draugų“ žvaigždė Davidas Schwimmeris (48 m.) ir aktorė Selma Blair (42 m.).

Miniserialą „Amerikietiška nusikaltimo istorija: žmonės prieš O.J.Simpsoną“ („American Crime Story: The People vs. O.J.Simpson“) kuria populiarių serialų „Choras“ („Glee“) ir „Amerikietiška siaubo istorija“ („American Horror Story“) kūrėjas Ryanas Murphy.

Šiame dešimties serijų miniseriale taip pat vaidins Cuba Goodingas jaunesysis (47 m.), įkūnysiantis O.J.Simpsoną, ir Johnas Travolta (61 m.), kuris vaidins teisininką Robertą Shapiro, gynusį O.J.Simpsoną. Miniseriale žiūrovai taip pat išvys „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždę Jordaną Brewster, kuri vaidins nužudytosios Nicole Brown Simpson seserį Denise Brown.

„Instagram“ nuotr./Robertas Kardashianas su sūnumi Robu, Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian ir Khloe Kardashian
„Instagram“ nuotr./Robertas Kardashianas su sūnumi Robu, žmona Kris Jenner ir dukromis Kim, Kourtney ir Khloe

Kris Jenner ir garsus teisininkas Robertas Kardashianas buvo susituokę 13 metų, jiedu susilaukė keturių vaikų – Kourtney, Kim, Khloe ir Robo Kardashianų. Jie išsiskyrė 1991-aisiais, trys metai iki šalį sukrėtusios dvigubos žmogžudystės istorijos.

Kris ir Robertas artimai bendravo su O.J.Simpsonu ir jo žmona Nicole Brown Simpson – nužudytos draugės garbei Kris vėliau pavadino savo dukrą Kendall Nicole, kurios susilaukė su antruoju vyru Bruce'u Jenneriu. Kalbama, kad Robertas Kardashianas padėjo savo draugui O.J.Simpsonui išsisukti nuo bausmės ir būtent jo namuose nužudęs savo buvusią žmoną ir jos draugą slėpėsi buvusi futbolo legenda.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kris Jenner, Robertas Kardashianas, O.J.Simpsonas ir Nicole Brown Simpson
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kris Jenner, Robertas Kardashianas, O.J.Simpsonas ir Nicole Brown Simpson

Buvusią žmoną ir jos draugą 1994-aisiais nužudęs O.J.Simpsonas pasisamdė pačius geriausius šalies advokatus ir jam pavyko išsisukti nuo bausmės – dėl įrodymų trūkumo jis buvo išteisintas.

Iki šiol už Nicole Brown Simpson ir jos draugo nužudymą niekas nėra nubaustas – jokių kitų įtariamųjų policija taip ir nesurado, o visa šalis iki šiol įsitikinusi, kad tai padarė O.J.Simpsonas.

„Instagram“ nuotr./Selma Blair ir Kris Jenner
„Instagram“ nuotr./Selma Blair ir Kris Jenner
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt