Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kim Kardashian nekaltybę prarado su Michaelo Jacksono sūnėnu būdama 14-os metų

Kim Kardashian
Vida Press nuotr. / Kim Kardashian
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiuo metu antro vaiko besilaukianti realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) niekada nevaidino drovuolės ir apie savo ankstyvą seksualinę patirtį kalbėjo atvirai, tačiau naujoje biografinėje knygoje atskleidžiama dar daugiau detalių apie jos pirmąją meilę ir pirmąjį kartą, kurias ji pati nutylėjo.

Kim Kardashian jau anksčiau yra prisipažinusi, kad nekaltybę prarado būdama 14-os metų, tačiau su kuo ji pažino kūniškos meilės malonumus, realybės šou žvaigždė nebuvo linkusi atvirauti. Ji tik prasitarė, kad su tuo vaikinu draugavo dvejus metus.

Biografas Seanas Smithas naujoje savo knygoje „Kim“, kainuojančioje 12,99 JAV dolerių, atskleidžia šią paslaptį: pirmasis Kim Kardashian intymaus gyvenimo partneris buvo dainininkas Tito Joe Jacksonas (37 m.) – velionio popkaraliaus Michaelo Jacksono sūnėnas.

Vida Press nuotr./Tito Joe Jacksonas
Vida Press nuotr./Tito Joe Jacksonas

Pasirodo, Jacksonų ir Kardashianų šeimos anksčiau artimai bendravo ir iki šiol palaiko draugiškus ryšius. 

„Aš vis dar kartkartėmis bendrauju su jų šeima, bet ne per daugiausiai, nes mūsų visų darbų grafikai ganėtinai įtempti, – pernai britų žurnalui „Reveal“ sakė Tito Joe Jacksonas. – Draugavau su Kim tuo metu, kai mirė mano mama. Kai buvau jaunas, buvau labai artimas su jais (Kardashianų šeima, – red. past.).“

Šiuo metu Tito Joe Jacksonas yra laimingai vedęs ir su žmona augina tris vaikus. Pirmoji Kim Kardashian meilė taip pat turi savo realybės šou „Jacksons: the Next Generation“, kuriame pasakojama apie jaunosios Jacksonų kartos gyvenimą.

harpercollins.com/Knygos apie Kim Kardashian viršelis
harpercollins.com/Knygos apie Kim Kardashian viršelis
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt