Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Khloe Kardashian pirmą kartą pasisakė apie sutuoktinio Lamaro Odomo nelaimę viešnamyje

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas
„Scanpix“ nuotr. / Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (31 m.) išplatino pareiškimą apie jos sutuoktinį krepšininką Lamarą Odomą (35 m.) ištikusią nelaimę – tai pirmas kartas, kai ji apie tai prakalbo viešai.

„Pastaroji savaitė buvo nepaprastai sunki. Esu tokia dėkinga savo šeimai, draugams ir gerbėjams, kurie Lamarui siuntė vien maldas ir linkėjimus, – savo tinklalapyje rašė Khloe Kardashian. – Taip pat norėčiau pasinaudoti proga ir padėkoti visam „Sunrise“ ligoninės personalui, įskaitant nuostabius gydytojus ir slauges už jų geranoriškumą ir kruopštų darbą. Dėl jų nepaprastos priežiūros žengti neįtikėtini žingsniai.“​

Penktadienį iš komos pabudęs Lamaras Odomas šią savaitę iš „Sunrise“ ligoninės Las Vegase buvo perkeltas į „Cedars-Sinai“ medicinos centrą Los Andžele, arčiau namų.

„Niekada negali būti pasiruošęs tokiam išgyvenimui, bet be meilės ir nesiliaujančių maldų, kurių Lamaras sulaukė, ir stiprybės, kurios gavau iš savo artimųjų, tai būtų buvę labai sunku pakelti. Ačiū už jūsų nuolatinę paramą. Dievas yra puikus!!! Su meile, Khloe“, – savo trumpą pareiškimą užbaigė Khloe Kardashian.

Žmonės.lt primena, kad dukart NBA čempionas prieš savaitę buvo rastas be sąmonės viename Nevados viešnamyje, kaip įtariama, perdozavęs narkotikų.​

Tik po šios nelaimės paaiškėjo, kad 2013-aisiais skirtingais keliais pasukę Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas tebėra oficialiai susituokę. Kaip teisėta krepšininko žmona, Khloe Kardashian priiminėjo sprendimus dėl jo gydymo ir nesitraukė nuo jo nė per žingsnį.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Lamaras Odomas  ir Khloe Kardashian
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Lamaras Odomas ir Khloe Kardashian
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt