Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtoji Arvydo Vilčinsko žmona – apie amžiaus skirtumą, tapusį kliūtimi santuokoje ir naują jaunesnį širdies draugą

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Amžiaus skirtumas santykiuose yra kliūtis. Ir labai didelė kliūtis.

Aš buvau labai naivi ir galvojau, kad svarbu yra gilūs jausmai. Pažiūrėkite į garsias poras mūsų visuomenėje, kurias skiria nemažas amžiaus skirtumas, – daug jų jau išsiskyrė. Pažiūrėkim, kas bus su tom, kurios dar kartu. Netikiu, kad tai baigsis gilia senatve drauge ir viskas bus gerai“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmame interviu televizijai po skyrybų su garsiu dainiumi Arvydu Vilčinsku prabils Rūta Gajauskaitė.

LNK nuotr./Rūta Gajauskaitė
LNK nuotr./Rūta Gajauskaitė

31-erių Rūtos Gajauskaitės interviu galėtų tapti puikia pamoka, skirta moterims, stačia galva neriančioms į naujus santykius, ypač toms, kurios spjauna į didelį amžiaus skirtumą ir tikisi su vyru nugyventi iki grabo lentos net tuomet, kai skiria ištisa karta.

„Pradėdamos santykius su gerokai vyresniu vyru, darote klaidą, dėl kurios vėliau labai gailėsitės“, – šiandien sako Rūta.

Prieš mėnesį moteris išsiskyrė su 29 metais vyresniu vyru, tautos dainiumi tituluojamu Arvydu Vilčinsku. Poros santuoka netruko nė dvejų metų, o Rūta buvo jau ketvirtoji dainininko žmona.

Interviu moteris papasakos ne tik apie skyrybų su garsiu dainininku priežastis, tačiau ir tai, kad turi naują simpatiją, vyrą, kuris už ją jaunesnis.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt