Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Choreografą Kęstutį Baranauską sujaudino 45-ojo gimtadienio staigmena: „Žmoną įsimylėjau iš naujo“

Kęstutis Baranauskas su žmona Toma ir dukra
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Kęstutis Baranauskas su žmona Toma ir dukra
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Choreografas Kęstutis Baranauskas pirmadienį Kaune, „Romuvos“ kino teatre, netikėtai peržiūrėjęs jam skirtą filmą „Čempionų kelias“, ištarė: „Per 45 metus nieko panašaus nebuvau patyręs.“ Kęstutis 2005 m. ir 2011 m. kartu su komanda „No Money“ yra tapę IDO pasaulio hiphopo čempionais.

Kartu su šventės kaltininku filmą „Čempionų kelias“ žiūrėjo jo žmona Toma Baranauskienė, dukra iš ankstesnės santuokos, tėvai Danutė ir Algirdas Baranauskai, Eglė Straleckaitė ir daug kitų artimų žmonių, bičiulių. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aušra Jurevičienė, Eglė Straleckaitė ir Jolanta Railienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aušra Jurevičienė, Eglė Straleckaitė ir Jolanta Railienė

Staigmenos autorė – Kęstučio žmona Toma. Kad operatorius Audrius yra susukęs mėgėjišką juostą apie tai, kaip „No Money“ nariai ruošėsi pasaulio hiphopo čempionatui Vokietijoje, ji iš mylimo vyro yra girdėjusi daug kartų.

K.Baranauskas vis pasakodavo žmonai norįs dar sykį peržiūrėti prieš dešimtmetį filmuotą vaizdo medžiagą. Tačiau pora to taip niekada ir nepadarė. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Baranauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Baranauskas

„Žinojau, kad filmas ilgas ir kad yra kažkur tarp Kęsto daiktų. Paieškojusi radau tris kompaktinius diskus, į kuriuos buvo įrašytas 1,5 val. trukmės „Čempionų kelias“, – Žmonės.lt pasakojo T.Baranauskienė. 

Ji, K.Baranauskui nieko nežinant, į „Romuvą“ iš anksto sukvietė draugus. Jie prisidėjo prie to, kad filmas būtų parodytas didžiajame ekrane. 

K.Baranauską Toma į kino teatrą atviliojo teigdama, kad matė labai gero nekomercinio filmo reklamą ir panoro pažiūrėti visą juostą. Sukaktuvininkas apie jam planuojamą siurprizą nieko nenutuokė. Į kino salę jis įžengė jau tamsoje, o savosios eilės ieškojo pasišviesdamas mobiliuoju telefonu ir už rankos prilaikydamas kūdikio besilaukiančią Tomą. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka

K.Baranauskas, atsisėdęs prie savo tėvų, ne iškart suprato, kodėl gimdytojai rankose laiko gėles. Situacijoje jis susigaudė tik pažiūrėjęs į ekraną, kur buvo parašyta: „Mieli žiūrovai, ši filmo premjera vienintelė ir nepakartojama. Todėl prašome savo telefono aparatuose nustatyti begarsį režimą. Selfiai – prieš prasidedant filmo premjerai! Teršti ir šiukšlinti kino teatro teritorijoje griežtai draudžiama. Nebent patys pageidaujate ją sutvarkyti. Linkime malonaus žiūrėjimo ir gražios šventės. Su gimtadieniu, Kęstuti!“ 

Netrukus salėje pasigirdo daina „Su gimimo diena“ ir užsidegė šviesos. K.Baranauskas, išvydęs būrį draugų, neslėpė jaudulio. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka

„Aš irgi jaudinausi daugiau nei prieš vestuves!“ – sakė Toma Baranauskienė. Ji sakė žinanti, jog Kęstučiui brangios dovanos nėra aktualu. Jis labiau vertina artimųjų dėmesį. 

„Mane tikrai sunku nustebinti. Bet tai, kad kartu esantis asmuo puikiai tave pažįsta ir žino, kas tau svarbu, iš tiesų yra labai svarbu. Tomą šiandien vėl įsimylėjau iš naujo“, – neslėpė jausmų jubiliatas.

Jis pasakojo, kad „No Money“ nariai – Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas, Marijanas Staniulėnas, Olegas Staniulionis, Gytis Bertulis ir jis – susibūrė ne norėdami iškovoti pasaulio čempionų vardą, o įrodyti jaunajai šokėjų kartai, kad draugystė yra svarbiausia. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Baranauskas ir Olegas Staniulionis

„Tuo metu visi dirbome treneriais ir turėjome po vieną ar kelis vaikų kolektyvus. Jie tarpusavyje ėmė konkuruoti, kurių treneris yra geresnis, kuris puikiau šoka. Būtent todėl visi susivienijome taip įrodydami auklėtiniams, kad konkurencijos tarp trenerių nėra“, – sakė K.Baranauskas. 

„No Money“ pasaulio čempionatuose iš viso varžėsi tris kartus ir paskutinį sykį kartu pasirodė 2010-aisiais. 

Choreografas tvirtino ne sykį norėjęs peržiūrėti filmą. Jis tiems, kas dalyvavo pasiruošime čempionatui, yra labai svarbus. „Svetimi filmo nesuprastų, todėl džiaugiuos, kad į peržiūrą susirinko tie, kas gerai mane pažįsta“, – tvirtino Kęstutis Baranauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gimtadienis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt