Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kensingtono rūmai atskleidė princo Harry ir Meghan Markle vestuvių detales

Princas Harry su mylimąja Meghan Markle
„Scanpix“ nuotr. / Princas Harry su mylimąja Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Britai užgniaužę kvapą laukia karališkųjų vestuvių – princas Harry (33) savo išrinktąją Meghan Markle (36) ves gegužės 19-ąją. Likus trims mėnesiams iki ceremonijos rūmai skelbia vestuvių detales.

Tuoktuvių ceremonija prasidės lygiai vidurdienį (14 val. Lietuvos laiku) ir truks valandą. Princą Harry ir Meghan Markle sutuoks arkivyskupas Justinas Welby, tačiau mišias laikys Vindzoro klebonas Davidas Conneris.

Po bažnytinės priesaikos Šv. Jurgio koplyčioje jaunavedžiai važiuos arklių traukiama karieta Vindzoro gatvėmis. Pora išvyks iš Vindzoro pilies per Pilies kalvą (Castle Hill) ir tęs kelionę High Street po Vindzoro miesto centrą. Į pilį jaunavedžiai sugrįš Long Walk alėja.

„Jie tikisi, kad ši trumpa kelionė leis daugiau žmonių atvykti į Vindzorą ir pasimėgauti šios ypatingos dienos atmosfera“, – sakoma Kensingtono rūmų pranešime.

„Scanpix“ nuotr./Princas Harry su mylimąja Meghan Markle
„Scanpix“ nuotr./Princas Harry su mylimąja Meghan Markle

Kol kas rūmai nekomentuoja, ar pora jau išsiuntė kvietimus savo iškilmių svečiams. Taip pat nėra skelbiamas ir numatytas svečių skaičius. Vis dėlto tikimas, kad iškilmės bus didingos – Šv. Jurgio koplyčioje telpa iki 800 žmonių.

Vestuvių svečiai po bažnytinės ceremonijos susirinks Šv. Jurgio menėje. Tai bene prabangiausia Vindzoro pilies erdvė. Princas Harry ir Meghan Markle prie vestuvininkų prisijungs po kelionės karieta.

Vėlai vakare bus surengta dar viena šventė. Jaunikio tėvas princas Charlesas padovanojo sūnui ir jo išrinktajai privačią puotą, kurioje dalyvaus tik artimiausi žmonės. Šios šventės informacija ypač saugoma – iki šiol nėra skelbiama, kur ji įvyks.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt