Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kendall Jenner Tėvo dienos proga jautriai pasveikino lytį pakeitusią Caitlyn Jenner

Kendall ir Caitlyn Jenner
Žmonės.lt montažas / Kendall ir Caitlyn Jenner
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Kendall Jenner pasidalijo jautria žinute, kuria pagerbė savo lytį pakeitusį tėvą Caitlyn Jenner, rašo mirror.co.uk. Parodžiusi savo vaikystės nuotrauką ji pasveikino C.Jenner Tėvo dienos proga.

Nors Lietuvoje Tėvo diena švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, Jungtinėse Amerikos Valstijose tėčiai pagerbiami trečiąjį. Tėvo dienos proga K.Jenner parodė dėmesį saviškiam – viešai pasveikino lytį pakeitusią C.Jenner. 

Pasidalijusi vaikystės nuotrauka, kurioje ji su tėčiu, tada dar Bruce Jenner, Kendall rašė: „Visą gyvenimą ši siela buvo mano tėvelis. Tai, kad dabar tavo išvaizda kitokia, nereiškia, kad man buvai bent kiek per prastas tėvas. Laimingos Tėvo dienos žmogui, kuris mane užaugino ir išmokė mane visko, ką žinau. Mano didvyris.“

Prieš kelias dienas į viešumą nutekėjo informaciją, kad po to, kai Bruce Jenner pakeitė lytį ir tapo Caitlyn, jos vaikai nežino, ar švęsti Tėvo dieną. Tačiau C.Jenner patikino, kad Tėvo diena jai – labai svarbi, nes ji visada liks tėvu. 

„Caitlyn vaikai visad stengdavosi Tėvo dienos proga surengti ką nors ypatingo. Tikėti, kad ir šįmet pasistengs. Matyt, nueis pavalgyti į vieną mėgstamiausių jos restoranų“, – sakė artimas šeimai šaltinis. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt