Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kembridžo kunigaikštienė Catherine oficialiam vizitui pasirinko trumpesnį sijoną nei paprastai

Kembridžo kunigaikštienės Catherine vizito Velse akimirkos
„Scanpix“ nuotr. / Kembridžo kunigaikštienės Catherine vizito Velse akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kembridžo kunigaikštienė Catherine vasario 22 d. su oficialiu vizitu lankėsi pietų Velse. Jos tikslas – aplankyti vargingai gyvenančias šeimas.

Savo anūko Didžiosios Britanijos princo Williamo žmoną atstovauti labdaros organizaciją „Action for Children“ įgaliojo pati Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II. Šias pareigas kunigaikštienė eina nuo praėjusių metų gruodžio. Vizitas į Velsą – pirmas oficialus naujosios „Action for Children“ organizacijos globėjos kunigaikštienės Catherine.

Pasak artimų jos šaltinių, kunigaikštienei didelė garbė eiti karalienės pėdomis. Ji atidžiai seka, kad kiekvienas vaikas gautų pagalbą, tiesiogiai bendrauja su šeimomis, kuriomis rūpinasi organizacija „Action for Children“. Praėjusiais metais organizacija padėjo 13-ai tūkstančių vaikų ir jaunuolių.

Iš pradžių kunigaikštienė apsilankė Torfaene, kur susitiko su mere Veronica Crick. Vėliau lankėsi „Caerphilly Family Intervention Team“ organizacijoje, kur dirbama su vaikais, turinčiais elgesio sutrikimų.

Viešnia pradžiugino paauglius, sužaidusi su jais biliardo partiją. Dvi aštuonerių metų mergaitės, teikdamos viešniai gėles, paklausė, kaip laikosi jos vaikai – trejų metų sūnus George‘as ir gegužės mėnesį dvejų metų sulauksianti princesė Charlotte.

„Jiems labai būtų smagu su jumis susitikti“, - ši kunigaikštienės frazė labai pradžiugino mažyles.

vida_press_10.8422638bg
vida_press_10.8422638bg

Buvo atkreiptas dėmesys ne tik į viešnios darbus, bet ir į jos aprangą. Šį kartą Catherine pasirinko neįprastą sau sijono ilgį – gerokai trumpesnį nei paprastai. Tai ženklo „Paule Ka“ kostiumas. Šios kompanijos drabužius rinkdavosi tokios garsios moterys kaip JAV pirmoji ponia Jackie Onassis Kennedy, princesė Grace Kelly, aktorė Audrey Hepburn. Kunigaikštienė Catherine kaip visada atrodė mielai, gaiviai ir natūraliai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt