Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton įveikė Kenijos maratoną

Pippa Middleton
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr. / Pippa Middleton
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton (31 m.) didžiuojasi įveikusi pirmąjį savo maratoną. Ir ne bet kur, o kaitros kepinamoje Kenijoje, kur jau šešioliktą kartą buvo rengiamas „Safaricom“ maratonas.

Pippa Middleton pasiekė tikrai neprastą rezultatą ir turi kuo didžiuotis: maratoną ji įveikė per tris valandas ir 56 minutes, o iš 200 finišą pasiekusių bėgikų buvo 30-a. Starto liniją 7 val. ryto kirto per 1 000 bėgimo entuziastų, tačiau tik penktadaliui, tarp jų ir Pippai Middleton, pavyko pasiekti finišą.

Kalbėdamasi su britų žurnalu „HELLO!“, Pippa Middleton neslėpė, kad pradėjusi maratoną jautė didžiulę emocijų bangą, tačiau pusiaukelėje ji vos nesustojo.

„Scanpix“/AP nuotr./Pippa Middleton
„Scanpix“/AP nuotr./Pippa Middleton

„Buvau pervargusi. Mano akyse kaupėsi ašaros. Ar tikrai pajėgsiu tai įveikti?– akimirką, kada jautė visai nebeturinti jėgų, prisiminė Pippa Middleton. – Buvo sunku – sunkiau, nei bet kas kita, su kuo anksčiau yra tekę susidurti.“

„Safaricom“ maratonas yra vienas sudėtingiausių pasaulyje: jo metu temperatūra pakyla virš 30 laipsnių karščio ir bėgant yra tikimybė susidurti su liūtais, raganosiais ar kitais laukiniais gyvūnais. 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Pippa Middleton ir Kembridžo hercogienė Catherine
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Pippa Middleton ir Kembridžo hercogienė Catherine

Šį maratoną organizuoja Didžiojoje Britanijoje įsteigta ne pelno siekianti organizacija „Tusk Trust“, gelbstinti Afrikos gyvūniją, ypač dramblius. Šią organizaciją globoja britų karališkoji šeima. 

Visi „Safaricom“ dalyviai, kurių buvo per tūkstantį, privalėjo paaukoti mažiausiai 1 400 eurų „Tusk Trust“ organizacijai – per 16 metų bėgikai (maratone gali varžytis tiek profesionalai, tiek mėgėjai) Afrikos gyvūnijai gelbėti jau surinko apie 4,5 mln. eurų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt