Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kelių policijos nubausta Eglė Jackaitė pateikė skundą: siekia išsaugoti vairuotojo pažymėjimą

Eglė Jackaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Eglė Jackaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė Eglė Jackaitė, liepos viduryje netekusi teisės vairuoti, nusprendė skųsti Klaipėdos kelių policijos biuro skirtą nuobaudą ir kovoti, kad vairuotojo pažymėjimas iš jos vis dėlto nebūtų atimtas.

Rugpjūčio 15 dieną Klaipėdos kelių policijos biuras gavo E.Jackaitės skundą.

„Skundą gavome, o kadangi per mus jie perduodami teismams, skundas kartu su bylos medžiaga išsiųstas į Klaipėdos miesto apylinkės teismą. Teismas spręs, ar teisėtai buvo atimta vairavimo teisė, ar ne. Moteris su pažeidimu sutinka, tačiau prašo sušvelninti nuobaudą paliekant tik piniginę baudą, bet neatimant vairavimo teisės. Dabar teisių atėmimo terminas jai dar nepradėjo galioti – pratęsėme laikiną vairuotojo pažymėjimą“, – Žmonės.lt sakė Klaipėdos kelių policijos biuro administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus viršininkas Mindaugas Džermeika.

TAIP PAT SKAITKITE: Eglė Jackaitė prisilakstė Palangos lenktynėse – neteko teisės vairuoti

Kol teismas nepaskelbs sprendimo šioje byloje, E.Jackaitė galės vairuoti automobilį turėdama šį laikiną pažymėjimą.

„Jeigu nutiktų taip, kad moters vėl netenkintų ir Klaipėdos miesto apylinkės teismo sprendimas, tokiu atveju ji dar turės teisę šį sprendimą apskųsti Klaipėdos apygardos teismui“, – sakė M.Džermeika.

Taisykles pažeidė Palangos lenktynėse

Žmonės.lt primena, kad policijos pareigūnai E.Jackaitę sustabdė liepos viduryje vykusiose Palangos lenktynėse: aktorei už pavojingą manevravimą sukeliant pavojų aplinkiniams skirta 120 eurų bauda ir 3 mėnesiams atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Iki rugpjūčio 18-osios E.Jackaitė galėjo naudotis laikinu jai išduotu vairuotojo pažymėjimu ir Klaipėdos kelių policijos biuro paskirtą nuobaudą per 20 dienų skųsti teismui, ką ir padarė.

Pati E.Jackaitė tuomet pripažino, kad pažeidimas buvo padarytas, tačiau neįprastomis aplinkybėmis, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eglė Jackaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eglė Jackaitė

Turėjo nemalonumų ir anksčiau

E.Jackaitė į nemalonumus buvo įsivėlusi 2012 m. gegužės 19-osios naktį, kai iš pasisėdėjimo pas draugę važiavo į namus. Bandydama įsukti į savo namų kiemą Melnragėje, aktorė nepastebėjo iš paskos parvažiuojančio automobilio „Opel Astra“. E.Jackaitės vairuojamas visureigis „Land Rover“ kliudė automobilį.

Už šį nusižengimą E.Jackaitei 2012 metais Klaipėdos apylinkės teismas skyrė 3 tūkst. litų baudą ir 3 metams atėmė vairuotojo pažymėjimą. 2014 metų kovą tas pats teismas anksčiau laiko grąžino Eglei Jackaitei vairuotojo pažymėjimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt