Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kelių eismo taisykles pažeidęs Edgaras Jankauskas aiškinosi teisme

Edgaras Jankauskas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Edgaras Jankauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvęs futbolininkas, dabar trenerio karjeros siekiantis Edgaras Jankauskas antradienio rytą leido Vilniaus miesto apylinkės teisme. Čia teisėja Viktorija Šelmienė pradėjo nagrinėti sportininko skundą dėl anksčiau priimto teismo nutarimo, kada E.Jankauskas buvo nubaustas už vairuojant padarytus pažeidimus.

Apskundęs teismo nutarimą E.Jankauskas teisme siekia atsikratyti įrašo apie administracinės teisės pažeidimą.

Antai balandžio 18-ąją Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė nutarimą administracinės teisės pažeidimo byloje, kai E.Jankauskas buvo kaltinamas Kelių eismo taisyklių pažeidimu – pastatė automobilį draudžiamoje vietoje. Tada E.Jankauskui buvo skirta piniginė bauda.

„Taip gavosi, kad pastačiau mašiną, kur negalima. Bet ten nesimatė ženklo... Buvo tamsu, tikrai nesimatė. Aš su bauda sutinku, viskas gerai, bet man nereikia administracinio įrašo“, – žiniasklaidai paaiškino E.Jankauskas paklaustas, kodėl apskundė teismo nutarimą.  

Tą patį posėdžio metu pasakojo ir teisėjai – tikino, kad jei tik būtų žinojęs, kad automobilio statyti toje vietoje buvo negalima, tai ir nebūtų statęs. 

„Esu pasiruošęs įnešti tuos pinigus į kasą, kad ir kam jie būtų skirti, bet aš nenoriu įrašo... Dvidešimt metų tokių dalykų neturėjau“, – teisėjai savo skundą motyvavo E.Jankauskas.

Vis dėlto posėdžio metu vien E.Jankausko paaiškinimu ir apsiribota. Kadangi teisme nepasirodė policijos pareigūnai, skyrę sportininkui baudą, posėdis buvo nukeltas vėlesniam laikui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Edgaras Jankauskas susižadėjo su Viktorija Staponaite

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Edgaras Jankauskas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Edgaras Jankauskas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt