Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Keistuolio iš JAV troškimas – virsti į belytį ateivį

-Vinny Ohh
asmeninio albumo/socialinio tinklo „Instagram“ nuotr. / -Vinny Ohh
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Los Andželas – gyventojų įvairove akinantis miestas. Ten susitinka dainininkai, aktoriai ir modeliai. Kalifornijos valstijos mieste apstu svajotojų, istorijų sekėjų ir... Bepročiais pravardžiuojamų atskalūnų. Nepaslaptis, kad norint išgarsėti – reikia gerokai pasukti galvą, nes konkurencija, žvaigždžių kalve vadinamame mieste, iš tiesų didžiulė. Nors Vinny Ohhas priskiriamas pamišėlių gretoms, tačiau jo nuotraukos internetą skrodžia greičiau, nei žaibas dangų.

Vaikinas, kurį vis dažniau aplinkiniai vadina ateiviu, jau spėjo išleisti milžinišką sumą pinigų plastinėms operacijoms. Kodėl? Tiesiog besisukiodamas mados pasaulyje nusprendė išsiskirti ne tik profesionaliai atlikdamas makiažą, bet ir tapdamas žmogaus akiai neįprasta būtybe.

Happy Sunday children ????

A post shared by Vinny (@vinnyohh) on

Sutikusieji jį bent kartą gyvenime turi pripažinti – objektyviai vertinti šios asmenybės tiesiog neįmanoma. Susidaro neigiamas arba teigiamas įspūdis. Dažniausiai žmonėms sunku suvokti, kodėl talentingas 22 metų jaunuolis pasidarė virš šimto kosmetinių procedūrų tam, kad taptų panašus į... Belytį ateivį.

A post shared by Vinny (@vinnyohh) on

„Svajoju tapti lyties neturinčiu ateiviu. Kad mano išorė bylotų tai, ką jaučiu viduje. Bendras paveikslas – svetimojo, hibrido“, – „Caters News Agency“ pasakojo vaikinas.

Vienas iš kontroversiškiausiai vertinamų Vinny planų – atlikti sudėtingą plastinę operaciją, leisinčią jam jaustis nei vyru, nei moterimi.

Nuo septyniolikos metų atskalūnas bando savo sėkmę varstydamas plastikos chirurgų kabinetų duris. „Nenoriu, jog žmonės manytų, kad aš bandau tranformuotis į moterį. Ne. Jokios lyties “, – savo pozicijos tvirtai laikosi makiažo meistras.

A post shared by Vinny (@vinnyohh) on

Šiuo metu Vinny Ohhas sėkmingai fotografuojasi ir filmuojasi įvairiose reklamose. Jo veidas vis dažniau atsiduria užsienio žiniasklaidos akiratyje. Taip pat viešinami vaizdo įrašai ir rengiami reportažai apie didžiulį vizažisto norą, atsikratyti bet kokių sąsajų su jo priskyrimu vienai ar kitai lyčiai.

„Iš dalies aš jau atrodau tarsi marsietis. Turiu dižiulę galvą, esu be antakių. Kai žmonės manęs klausia apie sau klijuojamą etiketę, atsakau, kad nepriklausau jokiai lyčiai. Esu visiška painiava.“

Būdamas dar visai jaunas Vinny inicijavo LGBT kampaniją, skirtą belyčiams asmenims, tačiau laikui bėgant pastebėjęs, kad ir ten reikia save priskirti vienai ar kitai grupei, V. Ohhas pasidavė ir atsiribojo nuo ankstesnės savo veiklos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Instagram pasaulis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt