Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kazanoviškame vakarėlyje Lietuvos garsenybės stebino Helovino kostiumais

Vakarėlio akimirka
Žmonės.lt montažas / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors pasaulis mistišką Helovino šventę švęs šeštadienio vakarą, Lietuvos garsenybės progą pažymėjo diena anksčiau – vėlyvą penktadienio vakarą susirinko į prabangų Vilniaus centre esantį „Relais & Chateaux Stikliai Hotel“ viešbutį ir pasilinksmino taip, kad atsimins, turbūt, ilgai.

Vakarėlyje, kurį organizatoriai pavadino „Casanova Halloween“, susirinko kviestiniai svečiai, kurių čia atėjo net per 200. Visi primygtinai paprašyti laikytis aprangos kodo – veidą pridengti kauke. 

Renginio nepraleido pramogų pasaulio atstovai: viena pirmųjų čia pasirodė dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė, vėliau atvyko Inga Stumbrienė, Danielius Bunkus su mylimąja Justina Stambrauskaite ir kiti.

Intriguojančiam vakarui organizatoriai suteikė Casanovos vardą, taip pagerbdami Giacomo Casanovą, kuris buvo labai garsus ir ne mažiau paslaptingas XVIII a. gyvenęs nuotykių ieškotojas, rašytojas.

Vakarėlio rengėjų tikslas buvo suteikti neužmirštamus pojūčius ir visus svečius nukelti į tikrų tikriausią Kazanovos vakarėlių atmosferą.

Vakaro metu susirinkusius šokdino „DJ Driule XL“, „flaxen beats“, „Uncle Roll“,  „Lithuania HQ“, Gintarė Korsakaitė ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Stikliai Helovinas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt