Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis trečią kartą tapo seneliu – sūnus Dainius su išrinktąja susilaukė pirmagimio

Dainius Matijošaitis ir Monika Pitkauskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Dainius Matijošaitis ir Monika Pitkauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Garsiam lenktynininkui, verslininkui, „Vičiūnų“ kompanijos prekės ženklų vadovui Dainiui Matijošaičiui (33) ir jo išrinktajai Monikai Pitkauskaitei (28) gegužės 15 d. nuo šiol taps ypatinga diena – beveik iškart po vidurnakčio, 00.25 val. pora tapo tėvais!

„Sūpuojame sūnelį. Vaikelio lytį medikai nustatė gana anksti ir vėliau dar kelis kartus patvirtino“, – Žmonės.lt portalui pasakojo laimingas tėtis.

Kol kas tėveliai pirmagimiui vardo dar neišrinko. D. Matijošaitis su šypsena kalbėjo, jog iš tamsesnio gymio sūnelis labau panašus į jį, bet gražiausius veido bruožus paveldėjo iš mamos.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Visvaldas Matijošaitis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Visvaldas Matijošaitis

Pagal ginekologų prognozes, kūdikėlis pasaulį turėjo išvysti dešimčia dienų vėliau, todėl gegužės 14 d. trumpam išskrisdamas į Lenkiją D. Matijošaitis paprašė mylimosios laikytis šio plano. Tačiau, darbo reikalais viešėdamas kaimyninėje šalyje, jis sulaukė Monikos žinutės – ji vyksta į Kauno klinikas „susitikti“ su mažyliu.

Laukiau lėktuvo ir apsvarsčiau visus kitus įmanomus grįžimo kelius tuo atveju, jei skrydis vėluotų. Bet viskas vyko pagal planą. Atvykau ir dar kelias valandas luktelėjau, kol išgirdau pirmąjį sūnelio verksmą“, – dalinosi D. Matijošaitis.

Jis gimdyme nedalyvavo, nes taip su Monika iš anksto buvo sutarę. Savo mylimajai Dainius negailėjo gražių žodžių ir džiaugėsi, kad viskas įvyko sklandžiai, be komplikacijų.

Berniukas gimė 2750 gramų svorio. Jei viskas gerai, Monika ir kūdikėlis ryt jau turėtų vykti namo.

Mažylis – trečiasis Kauno mero Visvaldo Matijošaičio anūkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt