Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune tarp laukiančiųjų socialinio būsto – Erikos Santos pavardė

Erikos Santos stiliaus variacijos
Asmeninio albumo nuotr. / Erikos Santos stiliaus variacijos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno miesto tarybos nariai – toli nuo pramogų verslo, įžymybių, šou skandalų ir vakarėlių. Tačiau šią savaitę savivaldybėje bene karščiausiai aptariama tema, susijusi ir viena garsi moteris. Tiesa, jau kuris laikas gyvenančia užsienyje. Laikinosios sostinės politikai analizuoja situaciją, kai 2010-aisiais į laukiančiųjų socialinio būsto eilę buvo įrašyta šešių vaikų mama, verslininkė, buvęs „Playboy“ modelis Erika Santos.

„Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo tikrai kurioziškai. E.Santos žiniasklaidai nuo pat išvykimo į Portugaliją, o vėliau ir persikėlimo į Ameriką vis pasakodavo savo sėkmės istoriją. Tad, susidarė įspūdis, jog milijoniere vadinama moteris tikrai negalėtų laukti valstybės buto kartu su sunkiai besiverčiančiais“, – Žmonės.lt sakė Kauno miesto tarybos narys Artūras Orlauskas.

Jo teigimu, daugiavaikių šeimų, norinčių apsigyventi socialiniame būste, sąrašų politikai nenagrinėja. Prašymus iš gyventojų priima ir jų pagrįstumą nagrinėja valdininkai. Apie tai, kad E.Santos yra laukiančiųjų eilėje, pasak A.Orlausko, sužinota atsitiktinai. Tiesiog valdininkai, atėję į posėdį pas tarybos narius, guodėsi, kad dėl asmenų, kurie neatsako į jų laiškus, toliau eilėje esančioms daugiavaikėms šeimoms jie negali pasiūlyti didesnių būstų. Būtent tuomet ir peržiūrėtas į socialinį būstą pretenduojančiųjų sąrašas.

Žinutėje tvirtinama, kad išbraukti ją iš eilės E.Santos paprašė prieš maždaug pusantrų metų. Tačiau savivaldybėje tokio rašto nėra, nors Erika sakosi turinti jo kopiją.

A.Orlauskas socialiniu tinklu „Facebook“ sakė nusiuntęs Erikai Santos laišką norėdamas sužinoti, kaip ji pateko į remtinųjų sąrašą ir kodėl iš jo, pasikeitus finansinei padėčiai, neišsibraukia.

„E.Santos sakė, kad 2010-aisiais jos šeimą buvo ištikusi finansinė krizė, todėl į butą ji pretenduoti galėjo. Atrašytoje žinutėje tvirtinama, kad išbraukti ją iš eilės E.Santos paprašė prieš maždaug pusantrų metų. Tačiau savivaldybėje tokio rašto nėra, nors Erika sakosi turinti jo kopiją“, – dėstė A.Orlauskas, pridurdamas, jog ir toliau aiškinsis, kur valdininkams adresuotas dokumentas pasimetė.

Anksčiau žiniasklaida yra rašiusi, kad sunkų laikotarpį išgyvenusi E.Santos 2010-aisiais kartu su vaikais gyveno automobilyje. Būtent tuo metu ji atskrido į Lietuvą ir parašė prašymą Kauno miesto savivaldybei.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su E.Santos internetu, moteris tvirtino, kad išsamiai į klausimus galinti atsakyti anksčiausiai po dienos, nes prastai jaučiasi ne tik pati, bet ir trys vaikai. Be to, net sirgdama ji turi skirti laiko svarbiems reikalams.

„Man šita tema yra neaktuali, ji buvo uždaryta jau 2012-06-04. Turiu be galo daug reikalų ir net sirgdama negaliu jų atidėti. Taigi aš geriau savo energiją nukreipsiu tam, kas yra svarbu ir produktyvu“, – žinutėje rašė E.Santos.

Asmeninio albumo nuotr./Erikos Santos stiliaus variacijos
Asmeninio albumo nuotr./Erikos Santos stiliaus variacijos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt