Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune nusidriekė eilė, norinčių susitikti su narkobarono Pablo Escobaro sūnumi

Juan Pablo Escobar
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Juan Pablo Escobar
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienį Kauno knygyno „Knygų ministerija“ lankytojai turėjo išskirtinę progą susitikti su vieno žiauriausių pasaulyje nusikaltėlių Pablo Escobaro sūnumi Juanu Pablu Escobaru. Tėvo darbus pasmerkęs Juanas Pablas čia pristatė biografinę knygą „Pablas Escobaras – mano tėvas“.

Norinčiųjų susitikti ir bent pusę minutės šnektelėti su narkobarono sūnumi netrūko. Prie knygyno Kaune nusidriekė žmonių eilė, nes lietuviams suteiktos tik dvi progos susitikti su Juanu Pablu – kitas jo susitikimas su skaitytojais numatytas kovo 14 d. Panevėžyje esančiame „J.Masiulio“ knygyne 17.30 val.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Mano tėvas Pablo Eskobaras“ pristatymo akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Mano tėvas Pablo Eskobaras“ pristatymo akimirka

J.P.Escobaro knygoje pagyrų tėvui nerasite. Vyras smerkia savo tėvo darbus, o jo pase įrašytas Sebastiáno Marroquíno vardas. Juanu Pablu jis prisistato tik knygos skaitytojams.

Prieš 13 metų kulkos per policijos surengtą pasalą kritęs P.Escobaras – Kolumbijos narkobaronas, eksportavęs kokainą į JAV ir kitas pasaulio šalis. Jis buvo vienas galingiausių ir tuo pačiu nuožmiausių narkotikų prekeivių istorijoje. P.Escobaras nebijojo mirties ir tuo jis įvarydavo baimę priešams.

Prekyba narkotikais jam pelnė septintą vietą turtingiausių pasaulio žmonių sąraše. Kalbama, kad slapstydamasis nuo policijos kalnuose jis sudegino du milijonus dolerių tam, kad jo dukra sušiltų, o apie du milijardus dolerių pelno jis kasmet nurašydavo kaip nuostolius, nes apytiksliai tiek pinigų suėsdavo žiurkės ar sutrūnydavo saugyklose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Narkotikai Šeima
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt