Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Katažina Zvonkuvienė išmoko saugoti ilgus plaukus nuo dvynių noro patampyti mamą už kasų

Kaune surengto grožio vakaro akimirkos
Rimgaudo Budrio nuotr. / Kaune surengto grožio vakaro akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į Kaune vykusį renginį atvykę žinomi žmonės ir Lietuvos grožio specialistai galėjo pasijusti tarsi atsidūrę prie Negyvosios jūros.

Nerūpestingą kurortinę nuotaiką kūrė spalvoti kokteiliai, cukraus vata ir galimybė pasipuošti chna tatuiruote. Moterų plaukų kirpimo, priežiūros bei vestuvinių šukuosenų ir suknelių šou buvo galima sutikti atlikėjas atlikėjas Katažiną Zvonkuvienę ir Kristiną Ivanovą, plaukų stilistą Karolį Murauską, Vairuojančių moterų asociacijos narę Jolitą Kuliešytę, renginių vedėją Haroldą Urbonavičių, o žinoma medalių kūrėja Irina My My netgi tapo vienu iš modelių.

„Man visada buvo įdomūs grožio renginiai. Čia visada gali sužinoti daug naujienų, ypač tada, kai atvyksta žinomi grožio specialistai iš užsienio“, – sakė K. Zvonkuvienė, renginio publiką džiuginusi ir savo dainomis.

Atlikėja neslepia mėgstanti eksperimentuoti su savo plaukais. Pastaruosius du mėnesius jauna moteris džiaugiasi itin ilgais, juosmenį siekiančiais, priaugintais plaukais. Ar prižiūrėti tokius ilgus plaukus moteriai, prieš pusmetį pagimdžiusiai dvynukus, nėra sudėtinga?

„Mano nuomone, tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams vienodai daug reikia priežiūros ir niekur nuo to nedingsi. Net ir turėdama itin trumpą šukuoseną, moteris negali taip imti ir atsikėlusi iš lovos eiti į miestą. Reikia rūpintis savo plaukais“, – svarstė K. Zvonkuvienė.

Pasak atlikėjos, dvynukai net ir trumpus jos plaukus gerokai patampydavo, todėl dabar ji ilgus plaukus ir supina, ir itin aukštai suriša.

„Išeičių visada galima rasti“, – šypsojosi pašnekovė, įsitikinusi, kad ilgi plaukai suteikia labai daug galimybių vos ne kasdien atrodyti kitaip.

Eidama į vasarišką vakarėlį, dabar ji gali ir kasą susirišti, ir stilingą kuodelį susisukti, ir, žinoma, džiaugtis itin ilgų palaidų plaukų šukuosena. Žinoma moteris prižiūrėdama savo plaukus neapsieina be šampūno, kondicionieriaus-kaukės, apsaugos priemonių nuo karščio, nes paprastai tiesina savo plaukus specialiais prietaisais. Jai reikalingas ir aliejus, skirtas plaukų galiukams.

„Na, o mano rankinėje visada galima rasti šukas ir mažą plaukų laką“, – šypsojosi K. Zvonkuvienė.

Renginio kulminacija tapo K. Zvonkuvienės ir ypatingos renginio viešnios, Izraelio grožio kompanijos „Saphira“ įkūrėjos Saphiros Greenberg duetu atlikta daina „Nemoku meluot“. Atlikti dainą lietuvių kalba – tokį iššūkį sau buvo išsikėlusi S. Greenberg, ne tik vadovaujanti pasaulyje garsiai grožio prekių kompanijai, bet ir muzikuojanti tėvynėje su savo grupe.

„Dainuodama lietuviškai norėjau pagerbti šio renginio žiūrovus“, – nuoširdžiai sakė Saphira, pastebėjusi, jog nesitikėjo, kad lietuvių kalba bus tokia sudėtinga.

Išskirtinį vakarą organizavęs grožio prekių profesionalams tinklas „Cascada“, suteikė lietuvių stilistams išskirtinę galimybę susitikti su garsiais Artimųjų Rytų grožio specialistais. Žiūrovai turėjo galimybę ant scenos stebėti Jamil Samara (Izraelis) moterų plaukų kirpimo ir priežiūros bei vestuvinių šukuosenų šou. Meistras demonstravo ir itin vasaros sezonui aktualią naujovę – ilgalaikį „Saphira“ plaukų tiesinimą su Negyvosios jūros mineralais. Žymiam meistrui ant scenos darbuotis padėjo ir talentinga Kristinos Ivanovos įkurtos „Grožio studijos Kristina“ plaukų stilistė Žilvija Matukonytė, Lietuvos atvirų čempionatų aukso ir sidabro medalininkė.

Vakaro finale modeliai ne tik pademonstravo meistrų sukurtas šukuosenas, bet ir žingsniavo podiumu, vilkėdami vestuvines bei progines sukneles. Mados namų „Ingos suknelės“ įkūrėja Inga Plioplytė-Bumblienė vakaro metu pristatė šventinę kolekciją. Pagrindiniu mados namų „Ingos suknelės“ modeliu tapo žinoma kaunietė, medalių kūrėja Irina My My.

„Kuriu visoms moterims, kurios nori pabrėžti savo grožį ir privalumus. Suknelės teikia pasitikėjimo savimi, todėl noriu, kad moterys ypatingą dieną jaustųsi išskirtinai gražios“, – sako dizainerė I.Plioplytė-Budrienė. Pagrindinis kolekcijos akcentas – prabangūs nėriniai, kurie kiekvienai suknelei suteikia išskirtinumo ir rafinuotos prabangos. Žinoma kaunietė neslepia, kad jos kūrybai didžiulę įtaką yra padarę tokie pasaulinio garso mados kūrėjai, kaip Elie Saab, Sherri Hill, Lorenzo Rossi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt