Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Katažina tūkstančiais už aksesuarus nesišvaisto: „Brangiausia mano rankinė kainavo apie 145 Eur“

Katažina Zvonkuvienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Katažina Zvonkuvienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė save laiko praktiška moterimi: besirinkdama avalynę ar aksesuarus ji visų pirma atsižvelgia į daikto kokybę, taip pat jai labai svarbi ir kaina. Katažinai tiesiog gaila už rankinę mokėti tūkstančius, nes juk po kurio laiko ji norės naujos, o kad padovanotų Deivydas tikrai neprašys – juk viską, ko nori, atlikėja gali gauti pati.

Šią savaitę K.Zvonkuvienė lankėsi vienoje avalynės ir rankinių parduotuvėje, kur pati bandė pasigaminti odinių aksesuarų. 

Žmonės.lt Katažina pasakojo, kad odos gaminiai jai visad buvo prie širdies, tad jos spintoje tokių išties gausu.

„Turiu nemažai odinių rankinių, striukių, batų. Labai mėgstu odinius gaminius. Kažkada buvau „užsikabliavusi“ – nešiojau labai daug rokeriško stiliaus drabužių. Pilna spinta jų buvo! Be to, pastebėjau, kad kiekvieną sezoną kinta ir pasiūla, ir norai, bet oda vis tiek visur pastebima“, – sakė ji. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė

Atlikėja pripažino nesanti perdėm išranki, todėl jei kas itin krenta į akį, tačiau pagaminta ne iš tikros odos, vis tiek įsigyja. „Jei rankinė yra kokybiška, tačiau pagaminta ne iš tikros odos, bet gero pakaitalo, tikrai nedramatizuoju. O štai kalbant apie batus, stengiuosi, kad būtų tikros odos, – ir patvariau, ir kojos kvėpuoja“, – tikino Katažina.

Tai kiekgi jos kolekcijoje tų rankinių, kurių, rodos, moterims nepakaks niekada? „Matyt, nesu iš tų moterų, kurios dėl tokių dalykų visai pakvaišusios. Žinoma, man patinka keisti rankines, tačiau neleidžiu joms nesąmoningų pinigų. Galiu įsigyti brangią rankinę, o kitą sezoną – naują, tačiau vėl pasikeitus metų laikui naujos jau nebepirksiu. Laikau save praktiška moterimi. Man patinka kokybiški daiktai, tačiau už suvokiamą kainą“, – svarstė K.Zvonkuvienė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Zvonkuvienė

Pavyzdžiui, tūkstančių už rankinę ji tikrai nesiryžtų mokėti. „Brangiausias mano rankinukas kainavo apie 500 Lt (145 Eur), šiek tiek mažiau. Kas žino, galbūt ateityje mano skonis ir požiūris pasikeis, tačiau dabar man gaila tokiems dalykams leisti didžiulius pinigus. Juk mes, moterys, dažnai norime atsinaujinti, tad perkant pigiau mažiau skauda širdį“, – šypsosi dainininkė.

Žmonės.lt atkreipus dėmesį, kad brangesnio daikto Katažina galėtų paprašyti Deivydo, idant šis padovanotų, atlikėja tikino taip niekad nedaranti.

„Gal aš kvaila moteris? Kitos moka pasakyti vyrui, kad kažko nori, o aš visą gyvenimą buvau pratusi už save stovėti pati, savarankiškai apsirūpinti, nusipirkti, kas man patinka. Jei vyras pastebėjęs, kad kažko labai noriu ir apie kažką svajoju, tai nuperka ir padovanoja, tada tai – geriausia dovana. Bet pati niekada neateičiau ir nepaprašyčiau, kad nupirktų. Geriau jau pasiskaičiuoju šeimyninį biudžetą ir matydama, ar galiu sau tai leisti, nusiperku“, – tikino dainininkė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt