Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Katastrofų filme „Londono apgultis“ – neįtikėtino masto ataka prieš Jungtinės Karalystės sostinę

Filmas „Londono apgultis“
Kadras iš filmo / Filmas „Londono apgultis“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Specialiųjų efektų ir katastrofų trileris „Londono apgultis“ („London has Fallen“) grėsmę pritraukia dar arčiau mūsų. Istorinės vietos, kuriose daugeliui teko lankytis ir fotografuotis, filme patiria negailestingą sprogstamųjų užtaisų galią.

Svarbiausių pasaulio šalių lyderiai susirinko į Didžiosios Britanijos ministro pirmininko laidotuves. Nors tai labiausiai saugomas renginys pasaulyje, jo metu galinga antivakarietiškai nusiteikusi grupuotė rengiasi sudrebinti civilizacijos pamatus. Londone vienas po kito pasipila teroristiniai išpuoliai. Nuolaužomis virsta ne tik britų parlamentas ir Big Benas – ugnies ir chaoso labirintu tampa visas miestas. 

Kadras iš filmo/Gerardas Butleris filme „Londono apgultis“
Kadras iš filmo/Gerardas Butleris filme „Londono apgultis“

Kilus visuotinei panikai žūva penkių šalių lyderiai, o Jungtinių Valstijų prezidentas (aktorius Aaronas Eckhartas) paimamas įkaitu. Kol Specialiosios tarnybos visomis išgalėmis stengiasi atkurti pusiausvyrą nusiaubtame mieste, prezidento gelbėjimo operacijos imasi asmeninis jo sargybinis Maikas Baningas (Gerardas Butleris). Jo partnere tampa preciziška profesionalė, ypatingos paskirties agentė MI-6 (Charlotte Riley). Du nepaprastai skirtingi kovotojai ekstremaliomis sąlygomis privalo išmokti pasitikėti vienas kitu, nuo jų veiksmų dabar priklauso pasaulio stabilumas.

„Londono apgultis“ saugiai sėdintiems kino salėje žada aštrią ir šokiruojančią patirtį. Holivudo filmuose dažniausiai niokojami JAV laisvės simboliai – didelio populiarumo sulaukusioje „Olimpo apgultyje“ žlugo Baltieji rūmai. Dabar atėjo eilė Europai. Terorizmas kine dar niekada nebuvo taip arti ir toks tikras. 

VIDEO: Filmo „Londono apgultis“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt