Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas tas vyras nuotraukoje su aktore Agne Ditkovskyte?

Aktorė Agnė Ditkovskytė
Asmeninio albumo nuotr. / Aktorė Agnė Ditkovskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rusijoje gyvenanti ir dirbanti lietuvių aktorė Agnė Ditkovskytė (29) saugo savo privatų gyvenimą. Po skyrybų 2015-aisiais su kolega Aleksejumi Čadovu ji ir renginiuose ėmė lankytis rečiau.

Todėl jos gerbėjai ypatingai nustebo, išvydę socialinėje paskyroje nuotraukoje, kurioje žinoma aktorė – su sūnumi ir jaunuoliu. Vėl iš naujo ošti kalboms įtakos turėjo ir 2017 m. pavasarį pasklidusi žinia, kad Agnė Ditkovskytė pagimdė antrą vaiką. Kaip jai pavyko nuslėpti antrą nėštumą, kas atžalos tėvas ir ar tai iš tikrųjų tiesa – iki šiol lieka paslaptimi.

Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Ditkovskytė su broliu Dominiku Ramanausku ir sūnumi Fiodoru
Asmeninio albumo nuotr. /Agnė Ditkovskytė su broliu Dominiku Ramanausku ir sūnumi Fiodoru

Agnės pasidalinta nuotrauka su lakonišku užrašu „Meilė“ greitai sulaukė tūkstančių sekėjų „Patinka“.

mini me

A post shared by Dominik Ramanauskas (@domikram) on

Tačiau atidžiau sekantys aktorės karjerą ir gyvenimą greitai suvokė, kas tas paslaptingas jaunuolis nuotraukoje. Tai Agnės Ditkovskytės brolis Dominikas Ramanauskas (18). Jis daug laiko praleidžia su seserimi ir jos sūnumi Fiodoru, kuriam birželio mėnesį sukaks ketveri metai.

Instagram nuotr./Agnė su sūnumi Fiodoru
Instagram nuotr./Agnė su sūnumi Fiodoru

Aktorė Tatjana Liutajeva daug dėjo pastangų, kad josios vaikai gražiai sutartų ir daug pasiektų. Ji yra pasakojusi, kad savo dabar sūnui Dominikui Ramanauskui stengėsi suteikti daugiau nei gali pasiūlyti įprasta mokykla. Pavyzdžiui, keletą kartų per savaitę berniuką į parodas vesdavosi dailininkas ir jiedu gilindavosi į meno kūrinių detales, istoriją. Tatjana Liutajeva vieno pedagogo buvo prašiusi, kad papildomai sūnų mokytų mitoligijos bei filosofijos.

Be to, Dominikas Ramanauskas žaidė CSKA jaunimo krepšinio rinktinėje.

Tatjana Liutajeva atostogaudavo kartu su vaikais.

Į Lietuvą ji atvyko gyventi būdama 21 metų. Nors paskui išvyko į Rusiją, Lietuva iš jos gyvenimo nedingo, nes čia vaikų tėvai: Agnės – dainuojamosios poezijos bardas Olegas Ditkovskis, Dominiko – režisierius Rokas Ramanauskas, Dominiko močiutė garsi aktorė Eglė Gabrėnaitė.

Be to, būtent Lietuva mamą ir dukrą suvedė draugėn kine. Tatjana Liutajeva ir Agnė Ditkovskytė nusifilmavo režisieriaus Donato Ulvydo juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“, kuri buvo pristatyta 2011 m.

Aktorė ne kartą interviu sakydavo, kad Lietuvą laiko savo antrąja tėvyne. „Juk čia gimė mano vaikai, ir aš – kaip asmenybė“.

Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva ir broliu Dominyku
Instagram nuotr./Agnė su mama Tatjana Liutajeva ir broliu Dominyku

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt