Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas gi tas Ilja Gun, apdovanojimuose „Žmonės 2017“ uždainavęs kartu su Inga Jankauskaite?

Inga Jankauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ilja Gun ir Inga Jankauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš kelias savaites įvykę pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“ buvo skirti pagerbti ryškiausioms Lietuvos žvaigždėms. Tačiau bene didžiausia vakaro staigmena tapo su Inga Jankauskaite scenoje pasirodęs iki šiol nedaug kam žinomas dainininkas Ilja Gun.

Aukštas tamsus vyras iš karto patraukė publikos akį, o jau po pirmų dainos žodžių tapo vakaro intriga. Sodrus dainininko balsas nepaliko abejingų.

Iljai tai buvo debiutas tiesioginiame eteryje, tačiau scenoje jis nėra naujokas. Dainavęs tai vienoje, tai kitoje grupėje, dabar Ilja – prieš ketverius metus susikūrusios šiuolaikinio elektroninio roko grupės „Royce“ narys.

„Man tai buvo debiutas ne tik tiesioginiame eteryje. Pirmą kartą buvau tarp tokių žmonių, pirmąsyk dalyvavau tokiame glamūre. Juk būtų buvę juokinga atsisakyti, ar ne?“ – šyptelėjo klaipėdietis.

Ilja kartu su Inga atliko jausmingą praėjusiais metais anapus iškeliavusių pasaulio muzikos žvaigždžių Leonardo Coheno, Prince’o, George’o Michaelo, Davido Bowie žymiausių hitų popuri. Kažkada per vieną renginį užsimezgusi Ingos ir Iljos pažintis išaugo į neįtikėtinai patrauklų duetą.

„Beauty and the beast“ („Gražuolė ir pabaisa“), – juokdamasis jį pavadino Ilja.

Į muzikos pasaulį Ilja atėjo vėlai. Jis profesionaliai nesimokė muzikos, dainuoti pradėjo tik įkopęs į ketvirtą dešimtį. Logistikos srityje dirbęs I.Gun tik prieš kelis metus metė darbą ir pasuko muzikanto keliu.

Klaipėdiečio įkurta grupė „Royce“ šiandien sėkmingai gyvuoja. Pernai grupė išleido debiutinį albumą „Black Lights“, kurio dainos skamba radijo stotyse.

VIDEO: Apdovanojimai „Žmonės 2017“: Ingos Jankauskaitės ir Iljos Gun pasirodymas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt