Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kartu kurkime pozityvią Lietuvą: pilietinė iniciatyva „Pozityvus dienoraštis“

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pozityvių ir reikšmingų dalykų visuomenėje nutinka kasdien, tereikia stabtelėti ir apsidairyti. Pozityvus pavyzdys ir geroji žinia tegul nelieka nepastebėti.

Ar tikrai šių dienų herojai yra tie, apie kuriuos išgirstame per žinias ar perskaitome pirmuosiuose laikraščių puslapiuose? Įsivyravusios blogos naujienos turi neigiamos įtakos žmogaus psichikai, pasaulio matymui, galiausiai, ir visos visuomenės gyvenimo kokybei. Nors informacijos pertekliaus laikais negatyvumo neišvengsime, kiekvienas asmeniškai sąmoningai galime kontroliuoti, kiek ir kokios informacijos vartojame. Būtent dėl to piliečiai raginami pastebėti viešojoje erdvėje pasirodžiusias pozityvias žinias ir dalytis jomis su aplinkiniais.

Projekto „Pozityvus dienoraštis“ tikslas – atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir mūsų visų pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti. Norime keisti žmonių mąstymą ir padėti jiems galvoti pozityviai, įkvėpti sektinu pavyzdžiu, mažinti neigiamų naujienų skaičių.

Mūsų tikslas – 1000 nufilmuotų teigiamą žinią skleidžiančių istorijų, kurios įkvėptų žmones matyti gėrį. Tikime, kad pastangos dalytis gražiais ir gerais dalykais tikrai prisidės tiek prie trokštamos vidinės ramybės, tiek atneš džiaugsmo ir į kito žmogaus širdį. Yra daug dalykų, kuriuos galime padaryti, bet pirmiausia turime pradėti nuo savęs ir kalbėti apie tai, kas gera.

Mes tikime, kad visuomenė darosi sąmoningesnė ir daugėja tų, kuriems rūpi. Tad kviečiame rinktis šį kelią ir mažais žingsneliais keisti savo kasdienybę, pamatant joje vis daugiau gerų dalykų. Net nepastebėsime, kaip atsisukę atgal pamatysime – viskas pasikeitė, nors, rodos, nieko neįvyko.

„Pozityvus dienoraštis“ – tai virtualūs mūsų pasiekimų namai, pasakojantys apie žmones, kurie savo darbais skleidžia šviesą. Atsidavimas kitam, tikėjimas, kad net vienas gali pakeisti pasaulį – tai yra esminės vertybės, įkvepiančios reikšmingiems laimėjimams.

Taigi dar kartą sakome – sustokime ir apsidairykime. Mūsų gyvenimas pilnas tyliųjų herojų, kurie kuria vedami širdies balso. Tapk gerųjų naujienų ambasadoriumi ir leisk žinoti, kad šie žmonės yra arti ir tarp mūsų. Pastebėkite ir pasidalykite jų istorijomis bei mažomis pergalėmis el. paštu dienorastis@pozityvu.lt.

Mes siekiame nufilmuoti 1000 pozityvių ir gėrį nešančių istorijų. Iš visuomenės laukiame šviesuolių istorijų, kurias nufilmavę galėsime pasidalyti su visa Lietuva. Visos šios istorijos bus publikuojamos Pozityvu.lt tinklalapyje bei feisbuko paskyroje „Pozityvus dienoraštis“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt