Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Karste gulinčios manekenės Gabrielės Matelytės nuotrauka pašiurpino gerbėjus internete

Gabrielė Gutauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Gabrielė Matelytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Gabrielė Gutauskaitė (20), neseniai pasirinkusi motinos pavardę ir tapusi Matelyte, pernai dalyvavo konkurse „Mis Lietuva 2014“ ir nors liko be jokio titulo, savo ekscentriškumu ir išvaizda buvo patraukusi ne vieno dėmesį. Šįkart ji irgi šokiruoja: socialiniame tinkle pasirodė nuotrauka, kurioje ji užfiksuota gulinti karste.

Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Matelytė
Asmeninio albumo nuotr./Gabrielė Matelytė

Karste nufotografuotos G.Matelytės nuotrauka socialiniame tinkle ant jos feisbuko sienos pasidalijo merginos mama Giedrė Matelytė (mergina neseniai pasikeitė pavardę – pasiėmė motinos, anksčiau Gabrielė buvo Gutauskaitė, – red.past.)

Pažįstami, išvydę tokį kadrą, negalėjo patikėti savo akimis – vieni klausė, ar tai gali būti tiesa, o kiti linkėjo jai ilsėtis ramybėje.

Vis dėlto, merginos draugai ir gerbėjai gali būti ramūs – Gabrielė gyva ir sveika, o tokiam itin drąsiam eksperimentui pasiryžo dėl kilnaus tikslo.

„Labai malonu, kad atkreipėme visuomenės dėmesį.  Buvau pakviesta sudalyvauti ir prisidėti prie socialinio projekto „MAN RŪPI“, skirto prevencijai prieš savižudybes Lietuvoje. Kartu su mama geranoriškai sutikome prisidėti prie šio tikslo, siekiant sumažinti žmonių abejingumą bei nenorą viešai kalbėti tokia tema“, – sakė Žmonės.lt kalbinta G.Matelytė.

Socialinė akcija „MAN RŪPI“
Socialinė akcija „MAN RŪPI“

Pasiteiravus, ar šios akcijos idėja merginai nepasirodė pernelyg šokiruojanti, G.Gutauskaitė teigė, kad situacija buvo kontroliuojama, o žmogiškumo ribos – neperžengtos.

„Buvo vykdomas tyrimas: įvariems žmonėms buvo išsiųsta žinutė su prašymu pakomentuoti tai, kas pirma ateina į galvą atsidarius nuotrauką ir ją pamačius. Visi dalyvavę žmonės vėliau buvo informuoti, kad tai yra socialinis projektas ir aš esu sveika, gyva. Viešai visi kiti „Facebook“ sekėjai nepanoro komentuoti. Didžioji diskusija vyko privačiose žinutėse“, – patikino ji.

O pozavimas karste pačiai nekėlė baugulio? „Tam pasiryžti sunku nebuvo, dažnai pasiduodu avantiūroms, tačiau  po fotosesijos karste keletą dienų vaikščiojau kaip pervažiuota. Viešai  pasirodžius nuotraukai, paskaičius kai kuriuos komentarus, gerklėj užstrigo  metalo plokštė, buvo labai nejauku, liūdna. Pašto dėžutę užvertė laiškai...“ – sakė Gabrielė.

Kaip jūs vertinate tokią socialinės akcijos idėją? Nuomonę išsakykite komentaruose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt