Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Karinės pratybos Rūtos Elžbietos Maruzevičiūtės kūną išmargino mėlynėmis

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
„Facebook“ nuotr. / Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė apsivilkusi karinę uniformą savo gerbėjų jau nebestebina. Ji jau seniai įrodė esanti ne tik graži, bet ir stipri bei ištverminga.

Andriaus Lygnugario nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Agnė Grudytė
Andriaus Lygnugario nuotr./Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Agnė Grudytė

Praėjusios savaitės viduryje ji išvyko į Ruklą, kur prisijungė prie karinių pratybų. Ten ji filmavosi naujam LRT projektui „Tikri vyrai“, kuriame bus rodoma, kaip merginoms sekasi atlikti karinus bazinius mokymus. Tuomet Rūta net su ginklu rankose atšventė savo 24-ąjį gimtadienį.

TAIP PAT SAKITYKITE: Rūta Mazurevičiūtė gimtadienį švenčia karinėse pratybose: „Tortą atstos nebent košė su žvakute“

Įvairios užduotys, nelengvos komandos, didelis fizinis krūvis ir nuovargis – visa tai merginai teko patirti. Po kelių dienų intensyvių pratybų Rūta nusprendė parodyti, kaip jos kūnas atrodo po kamufliažine uniforma.

„Grįžom iš pratybų – dovanų parsivežėm mėlynių!“ – paviešinusi nuotrauką, kurioje net sunku suskaičiuoti po sumušimų likusias dėmes, rašė Rūta.

Šis jos įrašas sulaukė daugybės šmaikščių komentarų. Vieni juokėsi mėlynes vadindami „gražia puošmena“, kiti susirūpino merginos savijauta. „Jei norėsi pamėlyniauti, sakyk, gerą vietą žinau“, – bičiulei rašė Rūta. „Tiek jau to, ir taip jau prisiuogavau kaip reikiant“, – linksmai atsakė ši.

„Pagrindinės finalininkės aš ir Agnė Bilotaitė greičiausiai būsim, daugiausia aukojomės, nes pas kitas mėlynių nepastebėjau“, – laidos filmavimo užkulisiais dalijosi Rūta.

Pasak jos, daugelis dalykų karinėse pratybose atrodo kitaip, nei iš šalies. Lengvus apsidaužymus ji vadina tik žiedlapiais palyginti su tuo, ką teko patirti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prie kariuomenės prisijungusi Jurga Anusauskienė nesutiko atsisakyti makiažo procedūrų

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt