Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Karina Krysko-Skambinė pasidalijo brangia nuotrauka: štai, iš kur ji paveldėjo savo grožį

Karina Krysko-Skambinė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Karina Krysko-Skambinė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė ir aktorė Karina Krysko-Skambinė kovo 7 d. visuomet palydi su nostalgiška šypsena veide. Moteris pagerbia savo šviesaus atminimo tėtį Aleksandrą, kurio šalia jau nebėra.

Nors Karina gimė Lietuvoje, lietuviško kraujo ji turi nedaug. Egzotiškų veido bruožų gražuolė užaugo ruso ir lenkės šeimoje. Savo netipišką pavardę Karina paveldėjo iš ukrainiečio senelio.

Kovo 7-ąją K.Krysko-Skambinės tėčiui būtų suėję 67 metai. Likimas lėmė, kad prieš beveik 17 metų, kovo 16 dieną, jo širdis neatlaikė ir vyras mirė. Šviesaus atminimo vyrą Karinos sesuo Eva Ghaoui apibūdino, kaip nuostabų žmogų.

„Dėkoju Dievui, kad tarsi nujausdama prieš pat šį įvykį su juo nuoširdžiai pasikalbėjau, apsikabinome. Mano dukrelei jo mirties dieną suėjo trys mėnesiai“, – Žmonės.lt pasakojo Eva.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karina Krysko-Skambinė ir Eva Ghaoui
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karina Krysko-Skambinė ir Eva Ghaoui

Ji atviravo, kad nors dažniau už seserį gaudavo pylos ir kur nors pavėlavus jai tekdavo išklausyti dviejų valandų pamokslo, ji yra be galo dėkinga už visus pokalbius, kurie moteriai gyvenime iš tiesų pravertė.

„Kartu žaisdavome šachmatais iki trečios valandos nakties ir tai būdavo mano laimingiausios gyvenimo valandos. Jis buvo juvelyras ne tik darbe, bet ir... Gyvenime“, – jausmingai apie brangias akimirkas kalbėjo Karinos sesuo.

Robertino Valiulio nuotr./Eva Ghaoui
Robertino Valiulio nuotr./Eva Ghaoui

E.Ghaoui prisiminė, kad prieš pat savo mirtį Aleksandras surengė penkiasdešimtmečio šventę. Jo pasveikinti susirinko mylintys žmonės. „Tai buvo tarsi atsisveikinimas su tais, kurie jį gerbė ir brangino“, – pokalbį apie šviesaus atminimo Aleksandrą užbaigė Eva.

K.Krysko-Skambinei pasidalijus savo šeimos nuotrauka ši sulaukė bičiulių komentarų, jog yra labai panaši į tėtį. Ir nors iš tų laimingų dienų teliko tik nespalvotas kadras, abi seserys iki šiol prisimena vyrą, kuris joms įskiepijo tvirtas vertybes. Evos ir Karinos tėvelis ir ne tas pats, tačiau nė vienos iš jų Aleksandras niekuomet neišskyrė. Abiems davė gyvenimo pamokų ir labai mylėjo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt