Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Karalienės Elizabeth II anūkė Zara Tindall paskelbė pirmagimės vardą

Zara Tindall su močiute karaliene Elizabeth II
AOP nuotr. / Zara Tindall su močiute karaliene Elizabeth II
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjus kelioms dienoms nuo pirmosios atžalos gimimo, karalienės Elizabeth II anūkė Zara Tindall su vyru buvusiu regbio žaidėju Mike'u Tindallu paskelbė, kokį vardą išrinko dukrai.

Mažylę tėvai nusprendė pavadinti Mia Grace Tindall. Kaip ir mama, mergaitė neturės jokio karališko titulo, nors yra šešiolikta eilėje į Jungtinės Karalystės sostą.

Zaros Tindall atstovė spaudai dailymail.co.uk sakė, kad šis vardas neturi jokių ryšių su šeima ar kokios nors paslėptos prasmės  – tai tiesiog vardas, kuris Zarai ir jos vyrui labai patiko.

Šis vardas patiko ir daugeliui kitų britų – pernai Mios vardas buvo septintoje populiariausių mergaičių vardų, duodamų Didžiojoje Britanijoje, vietoje. 2013-aisiais tokį vardą šalyje gavo 3 524 mergaitės.

Pirmagimės princo Williamo pusseserė ir jo sūnaus princo George'o krikšto mama Zara Tindall susilaukė praėjusį penktadienį Glosteršyro karališkojoje ligoninėje. Mergaitė yra trečiasis princesės Anne anūkas ir ketvirtasis Elizabeth II bei jos vyro Edinburgo princo Philipo proanūkis.

AOP nuotr./Zara Tindall likus savaitei iki gimdymo
AOP nuotr./Zara Tindall likus savaitei iki gimdymo

Zara su buvusiu regbio žaidėju Mike'u Tindallu susituokė 2011-ųjų vasarą. Jiedu susipažino 2003-iaisiais per pasaulio regbio čempionatą Australijoje, kurį laimėjo Anglijos rinktinė su Mike'u priešakyje.

Zara Tindall yra Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II ir princo Philipo anūkė, jos motina princesė Anne (63 m.) – vienintelė Elizabeth II ir Philipo dukra. Zaros ir jos brolio Peterio tėvai nusprendė, kad jų vaikai augs kaip paprasti piliečiai, taigi jiems nesuteikti jokie titulai. Nepaisant to, Zara Tindall yra penkiolikta eilėje į sostą.

Zara Tindall ir Mike'as Tindallas
Zara Tindall ir Mike'as Tindallas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt