Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kapines Anglijoje aplankiusi Daina Bilevičiūtė pozavo atsigulusi ant antkapio

Daina Bilevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė pastarąsias dienas leido Didžiojoje Britanijoje. Su draugais ir gerbėjais ji pasidalijo kelionės įspūdžiais. Tiesa, ne visos fotografijos sulaukė pagyrų: ažiotažą sukėlė nuotrauka, kurioje D.Bilevičiūtė įamžinta gulinti ant kapo.

Į Didžiąją Britaniją D.Bilevičiūtė išskrido po savo gimtadienio šventės, praėjusią savaitę. Svečiame krašte reguliariai dirbanti – vedanti vokalo pamokas – garsi moteris šįkart čia rado laiko ir pramogoms. Pavyzdžiui, dalį laisvalaikio leido kartu su svetur gyvenančia ugniaplauke dainininke Donata Virbilaite. 

Kompanija kartu aplankė įspūdingą gamtos kampelį – Dardl Dorą – Jūros periodo krantą, esantį Anglijos pietvakariuose, Dorseto grafystėje. Čia surengė improvizuotą fotosesiją: D.Bilevičiūtė pozavo prie natūralios klintinės arkos.

Fotografuotis D.Bilevičiūtė sugalvojo ir kitoje vietoje – toje pat grafystėje, Vulo miestelyje, esančiose kapinėse. Nuotraukai D.Bilevičiūtė pozavo paprastai: ėmė ir prigulė ant antkapio – užsimerkė ir vaidino besiilsinčią. Tokią fotografiją Daina pavadino „muzikine pauze“. 

Tiesa, jei gamtoje užfiksuotus kadrus gerbėjai gyrė, tai kapinėse pozavusi D.Bilevičiūtė ne vieną nustebino nemaloniai – komentarų pasipylė ir kritikuojančių. „Taip nejuokaujama, negalima“, – žinomą moterį puolė drausminti viena iš gerbėjų. 

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė ir Donata Virbilaitė
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė ir Donata Virbilaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt