Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kanye Westas viešai atsiprašė dainininkų Becko ir Bruno Marso

Kanye Westas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kanye Westas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Reperis Kanye Westas viešai atsiprašė dainininkų Becko ir Bruno Marso, rašo Usmagazine.com.

Atsiprašyti K.Westas turėjo už ką. Vasario pradžioje vykę „Grammy“ apdovanojimai neapsiėjo be incidentų: Kanye Westas buvo įsitikinęs, kad geriausiu albumu turėjo būti paskelbtas Beyonce dainų rinkinys ir „Grammy“ sprendimas apdovanoti Becką jam pasirodė nelogiškas.

Tad kai Beckas užlipo ant scenos atsiimti apdovanojimo už albumą „Morning Phase“, jam iš paskos patraukė ir Kanye Westas – visa salė nuščiuvo ir išsigando, kad jis žada pakartoti 2009-ųjų „išpuolį“ prieš Taylor Swift, kai per MTV vaizdo klipų apdovanojimus sutrukdė jos padėkos kalbą (tą kartą jį taip pat papiktino, kad laimėjo ne Beyonce). T

ačiau šį kartą Kanye Westas nieko nepadarė – tai tebuvo pokštas, o priėjęs prie Becko jis pamojo ranka, nusijuokė ir nulipo nuo scenos.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas ir Beckas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas ir Beckas

Vėliau Kanye Westas paaiškino savo poelgį – jis tikrai manąs, kad apdovanota turėjo būti Beyonce, o tai, kad buvo priešingai, yra įžeidimas visai atlikėjų bendruomenei. Jis net pareiškė, kad ir pats Beckas turėjo atiduoti gramofono statulėlę jai, mat pats turi suprasti, jog ji buvo vertesnė.

Šią savaitę K.Westas nusprendė atsiprašyti atlikėjo. „Noriu viešai atsiprašyti Becko. Atsiprašau, Beckai“, - savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje parašė garsenybė. Nors asmeniškai atlikėjo jis dar neatsiprašė, K.Westas pripažįsta, kad jis elgėsi neteisingai, nes iš tiesų net nėra girdėjęs Becko muzikos.

Taip pat K.Westas atsiprašė ir Bruno Marso, apie kurį ligšiol buvo prieštaringos nuomonės. „Taip pat noriu viešai atsiprašyti Bruno Marso. Anksčiau negalėjau jo pakęsti, bet tikrai gerbiu už tai, ką jis veikia kaip muzikantas. Taip pat norėčiau, kad Bruno atliktų kūrinį „88 Keys/Puff“, kurį parašiau. Net paprašiau Tylerio, kad nufilmuotų klipą“, - rašė K.Westas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bruno Marsas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bruno Marsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt