Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kalėdiniame renginyje Dubingiuose garsenybės su vaikais aplankė ponius ir kupranugarį

Donatas Baumila su dukra
Renginio organizatorių nuotr. / Šventinės popietės akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kalėdiškai pasipuošusiame Dubingių žirgyne šeimos sekmadienio popietę rinkosi susitikimui su Kalėdų Seneliu, stebėti gyvūnų parengto šou: ponių, mini arkliukų, įvairių veislių žirgų pasirodymo uždarame manieže.

Apie vidury maniežo besipuikuojančią didžiulę žaliaskarę žygiavo šventiškai pasipuošę gyvūnai su savo treneriais. Tarp jų – ir viename iš Juozo Statkevičiaus kolekcijų pristatymų pasirodęs kupranugaris Fokusas.

Svečiai stebėjo šou, jaukiai įsitaisę restorano salėje prie baltomis staltiesėmis dengtų stalų, gurkšnodami imbierinę arbatą, karštą vyną spragsint židinio liepsnai. Tarp svečių šventine nuotaika mėgavosi ir dainininko Donato Baumilos šeima, televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele, viešųjų ryšių specialistė Jurga Klimaitė-Riebling su vyru vokiečių grupės „Fools Garden“ vadybininku Dirku Riebling ir dukrytėmis, renginių organizatorius Mantas Kazlauskas su žmona.

Renginio organizatorių nuotr./Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele
Renginio organizatorių nuotr./Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele
Renginio organizatorių nuotr./Šventinės popietės akimirka
Renginio organizatorių nuotr./Donatas Baumila su dukra

Specialaus kvietimo sulaukę atvyko ir Salininkų vaikų dienos centro vaikai, kuriems šis apsilankymas Dubingių žirgyne tapo ypatinga švente. Vėliau visi mėgavosi ypatinguoju šventiniu meniu: vaikučiai ragavo cukraus pudra barstytus blynus „širdeles“, o tėveliai ir seneliai – garuojančią ypatingąją virtuvės šefo ėrienos sriuba. 

Daugiau nei po dvidešimties gyvūnų kalėdinio pasirodymo vaikų laukė įsimintina fotosesija su gyvūnais. Populiariausi „artistai“ – kupranugaris Fokusas, asiliukas Antonas, alpakiukas Dodo ir šios kompanijos lyderis – mini arkliukas eržilas Izidorius. Taip pat mažieji, sėdę ant žaviųjų poniukų, galėjo apsukti ratą manieže.

Renginio organizatorių nuotr./Šventinės popietės akimirka
Renginio organizatorių nuotr./Jurgos ir Dirko Riebling šeima

Kalėdų Senelis kalbino vaikus, dovanojo meduolinius arkliukus ir su vaikais rašė laiškus, kuriuos siuntė į „centrinį“ biurą kalėdiniu paštu. 

Šventę baigė Dubingių žirgyno savininkė Gintė Martinkėnė, linkėdama visiems jaukių ir prasmingų švenčių.

„Šios dienos pasirodymas baigėsi, tačiau mūsų oazė su daugiau nei 30 žirgų ir kitais gyvūnėliais laukia jūsų kiekvieną dieną. Taip pat prižadu, kad ši adventinė popietė taps tradicine. Linksmų artėjančių švenčių. Iki kitų susitikimų“, – entuziastingai kalbėjo G.Martinkėnė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt