Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kalėdiniame labdaros vakare elitas demonstravo prabangiausias sukneles ir kostiumus

Vakaro svečiai
Žmonės.lt nuotr. / Vakaro svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Asociacija „American Chamber of Commerce“ savo narius ir draugus šeštadienio vakarą pakvietė į jau keturioliktą kartą surengtą labdaringą Kalėdų „Gala“ vakarą. Jam neabejingi liko verslininkai iš Lietuvos bei kitų šalių, valdžios atstovai, diplomatai. Šįmet renginyje rinktos lėšos gabiam jaunimui paremti.

Labdaros renginys šįmet vyko pramogų komplekse „Belmontas“, jame apsilankė per 250 kviestinių svečių. Jų gretose – Lietuvos  Vyriausybės bei ministerijų atstovai, tarptautinio verslo ir pramogų atstovai.

Pavyzdžiui, vakaro nepraleido renginių organizatorė Kristina Kaikarienė su šeima, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, floristas Mantas Petruškevičius, lenktynininkas Benediktas Vanagas, dizainerė Ana Mois, kulinarė Beata Nicholson ir kiti. 

Raudonu kilimu garsenybės, verslo ir politikos atstovai žengė pasipuošę prabangiausiomis suknelėmis ir kostiumais.

Labdaros renginys šįmet skirtas lėšoms, už kurias bus paremtas gabus šalies jaunimas, surinkti. Vakaro metu vyko loterija, kurioje, be kitų prizų, laimėtas ir išskirtinis, pagrindinis – B.Vanago marškinėliai iš „Dakaro“ ralio, vakarienė ir galimybė pasivažinėti ralio automobiliu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kalėdos
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt