Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip gyvena muilo operos „Bloga mergaitė Rubė“ žvaigždė: Barbarai Mori – 38-eri ir ji jau močiutė

Muilo operos „Bloga mergaitė Rubė“ žvaigždė Barbara Mori
„Instagram“, „Vida Press“ ir serialo kūrėjų nuotr. / Muilo operos „Bloga mergaitė Rubė“ žvaigždė Barbara Mori
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Meksikos aktorė Barbara Mori – viena gražiausių ir geidžiamiausių šalies aktorių, šalia jos – 11 metų jaunesnis vyras, o į ją pažiūrėjęs nė neįtartum, kad ši gražuolė jau galėtų būti močiute. Tačiau tai tiesa – 38-erių moteriai jos vienturtis sūnus Sergio jau spėjo padovanoti anūkę.

Aktorės 18-metis sūnus Sergio tėvu tapo lapkričio 21-ąją – brazilų modelis Natalia Subtil pagimdė mergaitę, kuriai išrinktas Milos vardas.

Nataliai Subtil yra 28-eri, ir visi gana skeptiškai žiūrėjo į jos romaną su garsios aktorės paaugliu sūnumi, juo labiau kad jos praeityje – viena nesusiklosčiusi santuoka su muzikos prodiuseriu Guido Larisu (41 m.) ir romanas su 52-ejų rokeriu Lenny Kravitzu! Kai pernai paaiškėjo, kad Natalia laukiasi, Sergio tėvas labai neigiamai atsiliepė apie ją, kurios tuo metu dar net nepažinojo, ir tvirtino, kad reikalaus DNR testo.

Sergio ir Natalia tėvais tapo jau išsiskyrę, tačiau draugiškai nusprendę abu kartu auginti ir rūpintis dukra. Natalia su Mila šiuo metu net gyvena pas Sergio mamą Barbarą Mori, tad planas gyventi draugiškai klostosi visai neblogai.

Obuolys nuo obels...

Vasarį 39-ąjį gimtadienį švęsianti Barbara Mori pirmagimio susilaukė taip pat labai anksti – sūnų ji pagimdė 1998-ųjų vasarį, vos sulaukusi 20 metų. Jo tėvas – 12 metų už ją vyresnis Meksikos muilo operų aktorius Sergio Mayeris (50 m.).

„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su sūnumi Sergio
„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su sūnumi Sergio

Pora kartu ilgai nebuvo, tačiau išsiskyrė draugiškai ir sūnų augino kartu, o kūdikis Barbarai Mori nesutrukdė siekti aktorės karjeros, kuri ilgainiui susiklostė labai sėkmingai.

„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su sūnumi Sergio
„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su sūnumi Sergio

Iš Urugvajaus kilusi, tačiau nuo vaikystės Meksikoje gyvenanti Barbara Mori aktorės karjerą pradėjo vaidindama muilo operose, o pasaulyje išgarsėjo 2004-aisiais suvaidinusi stulbinančiai populiariame meksikiečių seriale „Bloga mergaitė Rubė“ („Rubi“). Jos įkūnijama herojė buvo visiška priešingybė kitoms, paprastai tik teigiamoms muilo operų herojėms: Rubės tikslas buvo ištekėti už turtingo vyro, ir meilę gydytojui iš vidurinės klasės šeimos ji paaukojo dėl pinigų, tačiau galiausiai liko prie suskilusios geldos.

Po „Blogos mergaitės Rubės“ Barbara Mori nustojo vaidinti muilo operose ir tapo kino aktore.

Pirmoji santuoka – su jaunesniu

Ne vieną romaną su garsiais Meksikos vyrais turėjusi aktorė ištekėjo tik 2016-aisiais. Jos sutuoktiniu tapo JAV gimęs, tačiau ir Meksikos pilietybę turintis beisbolininkas Kennethas Ray Sigmanas.

Pora susituokė po pusantrų metų draugystės.

Barbaros Mori vyras už ją jaunesnis 11 metų – jam 27-eri. Įdomu tai, kad aktorės vyras – beveik tokio paties amžiaus kaip ir jos anūkės motina Natalia Subtil... Išties neįprasta šeimynėlė!

„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su vyru Kennethu, sūnumi Sergio ir jo drauge Natalia
„Instagram“ nuotr./Barbara Mori su vyru Kennethu, sūnumi Sergio ir jo buvusia drauge Natalia

Čia – keletas nuotraukų iš Barbaros Mori vestuvių:

El sueño más grande de mi vida hecho realidad ❤️

A photo posted by Barbara Mori (@delamori) on

Sabor Pastel.

A photo posted by Sergio Mayer Mori (@smayermori) on

# Tibiti dicen

A photo posted by Sergio Mayer Mori (@smayermori) on

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt