Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kai vestuves švenčia profesionalūs šokėjai: jaunikis nuotakai dovanojo iš koto verčiantį šokį

Kirkas Henningas savo nuotakai Valerie Tellmann dovanojo iš koto verčiantį šokį
Stop kadras / Kirkas Henningas savo nuotakai Valerie Tellmann dovanojo iš koto verčiantį šokį
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pastaruoju metu jaunikio ir jo draugų šokis kaip dovana nuotakai mažai ką bestebina, tačiau profesionalus šokėjas Kirkas Henningas vis tiek paruošė šokio numerį, kurį pademonstravo per savo vestuves. Ir kartelę jis pakėlė labai aukštai.

Amerikiečių Kirko Henningo ir Valerie Tellmann vestuvėse šokių aikštelė privalėjo būti didelė – jie abu profesionalūs šokėjai ir šokis jų šventėje buvo labai svarbi dalis. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Jaunavedžių Hollie ir Dave'o pirmasis šokis stebina originalumu, energija ir šmaikštumu

Kirkas ir jo pabroliai vestuvių vakarėlyje dovanojo Valerie, kuri yra profesionali balerina, nuostabų šokio numerį, kuris išjudino visus svečius. Vos tik vyrukai baigė savo pasirodymą, į šokių aikštelę sugužėjo svečiai ir taip pat pradėjo šokti.

VIDEO: Ballerina Wedding: Surprise Groomsmen Dance

Valerie Tellmann portalui „Richmond Times-Dispatch“ sakė, kad tikrai nesitikėjo iš savo vyro tokios staigmenos, nes žinojo, kad jis paprasčiausiai neturi tam laiko.

„Kai tik pradėjome planuoti vestuves, juokais pasakiau jam, kad tikiuosi, jog jis parengs man jaunikio šokį, – neslėpė Valerie Tellmann. – Bet jis buvo taip užsiėmęs su šokių trupės turu ir mokykla, kad man atvirai pasakė: „Valerie, to padaryti tiesiog nepavyks“.

Tačiau Kirkas Henningas specialiai nuteikė būsimą žmoną, kad nesitikėtų jokio šokio, o iš tiesų keturis mėnesius slapta jį rengė: siuntė savo pabroliams vaizdo įrašus su pamokėlėmis, kad visi išmoktų judesius, ir su bičiuliais šlifavo pasirodymą iki paskutinės minutės.

Žmonės.lt primena, kad originaliu šokiu per vestuves savo žmoną dainininkę Liepą Mondeikaitę nustebino ir jos vyras verslininkas Evaldas Norkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Šokis Santuoka
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt