Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Justino Timberlake'o ir Jessicos Biel santuoka braška dėl skirtingų požiūrių į vaikus

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Užsienio žiniasklaida skalambija, esą Justino Timberlake'o ir Jessicos Biel santuoką ištiko krizė – neva sutuoktiniai turi skirtingas nuomones dėl to, kada ir ar apskritai turėti vaikų.

Naujausiame paskalų žurnalo „OK!“ numeryje publikuojama istorija apie dainininko ir aktorės santuokos problemas, kurių didžiausia yra vaikų klausimas.

„Prieš jiems susituokiant Justinas pažadėjo Jessicai, kad jie bandys susilaukti vaikelio. Bet po vestuvių jis ėmė ir nusprendė visą savo energiją skirti koncertams“, – žurnalui pasakojo vienas šaltinis.

Portalas „CelebDirtyLaundry“ netgi skelbia, neva garsi pora jau kurį laiką gyvena atskirai ir planuoja netrukus įteisinti skyrybas.

Kiek tiesos yra šiuose ganduose tiksliai nežinoma, nes nei Justino, nei Jessicos atstovai tokių kalbų nekomentuoja, tačiau gandai tikrai atrodo tarsi iš piršto laužti. Jau kuris laikas viešuose renginiuose dainininkas rodosi be žmonos, tačiau tai dai neįrodo, kad jų santuoką ištiko krizė. Juo labiau, kad ir tuose renginiuose jis nepamiršta paminėti Jessicos: štai trečiadienio vakarą atsiimdamas statulėlę „People's Choice Awards“ apdovanojimų ceremonijoje Justinas padėkojo savo „gražiajai žmonai“. Ir jeigu jų santuoka tikrai braškėtų, kaip skelbia užsienio tabloidai, tai vargu ar Jessica pernai rudenį būtų oficialiai pasikeitusi savo pavardę į vyro ir kažin ar Justinas vienoje pokalbių laidoje Jessicą būtų pavadinęs „pačia geriausia žmona pasaulyje“.

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel kartu yra nuo 2007-ųjų. Po ketverių metų draugystės jiedu buvo trumpam išsiskyrę, tačiau po kelių mėnesių susitaikė ir 2012-aisiais atšoko vestuves.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt