Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Justino Bieberio namuose Los Andžele atlikta krata

Justinas Bieberis
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Justinas Bieberis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienį dainininko Justino Bieberio namuose Los Andžele apsilankė policijos pareigūnai, jie atlikėjo rezidencijoje atliko kratą. Policijos departamento atstovo teigimu, kratos orderis išduotas įtariant, kad J.Bieberis gali būti susijęs su prieš savaitę įvykusiu incidentu, kai jo kaimyno namas buvo apmėtytas kiaušiniais, praneša edition.cnn.com.

Policijos atstovas Steve‘as Whitmoreas patikino, kad J.Bieberio namuose tikrai atlikta krata. Visgi jis neatskleidė, kiek policijos automobilių buvo nusiųsta į J.Bieberio namus ir ką tiksliai pareigūnai tikėjosi ten rasti. 

Pats J.Bieberis apie praėjusios savaitės incidentą su tyrėjais vis dar nekalbėjo, jo atstovas situaciją atsisakė komentuoti. 

„Incognito Films“ nuotr./Kadras iš filmo „Justin Bieber. Tikėk!“
„Incognito Films“ nuotr./Kadras iš filmo „Justin Bieber. Tikėk!“

„Kaimynas įtaria, kad tai jis mėtė kiaušinius į jo namą, ir mes įvykį tiriame“, – pirmadienį edition.cnn.com sakė pareigūnas Donas Prince‘as.  Jei tyrėjai rastų pakankamai įrodymų, kad kiaušinius į svetimą namą išties laidė J.Bieberis, jie galėtų kreiptis į prokuratūrą. 

Susiklosčiusioje situacijoje taip pat svarbu įvertinti finansinę žalą, kurią patyrė J.Bieberio kaimynas. Jei patirta žala siektų daugiau nei 950 JAV dolerių, šis vandalizmo atvejis būtų pripažintas išties sunkiu, J.Bieberiui grėstų didesnė baudžiamoji atsakomybė.

Į pusseptinto milijono JAV dolerių vertės namą Los Andžele J.Bieberis persikraustė prieš dvejus metus. Per pastaruosius metus dainininko kaimynai jo elgesiu skundėsi net kelis kartus.

Vienąkart jie kreipėsi į policiją norėdami pranešti apie tai, kad gyvenvietėje automobiliu važinėjantis dainininkas nuolat viršija leistiną greitį ir taip kelia pavojų aplinkiniams. Tada pareigūnai apsilankė J.Bieberio namuose, tačiau šis atsisakė bendrauti. 

Kovo mėnesį kitas kaimynas kreipėsi į policijos pareigūnus tikindamas, kad J.Bieberis konflikto metu jį apspjovė. Jokie oficialūs kaltinimai dainininkui tąsyk nebuvo pateikti, iš balos jis išlipo sausas.

„Instagram“ nuotr./Justinas Bieberis
„Instagram“ nuotr./Justinas Bieberis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt