Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Justinas Jankevičius pristato šmaikštų filmuką apie Lietuvą: kas tiesa, o kas – melas?

Justinas Jankevičius
Stop kadras / Justinas Jankevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Turbūt ne kartą teko girdėti pačių įvairiausių mitų apie Lietuvą – vieni jų kelia šypseną, kiti – netgi pasipiktinimą. Kad svečiai iš svetur galėtų linskmai susipažinti su kai kuriais mitais ir realiais faktais, humoristas Justinas Jankevičius kviečia pažiūrėti nuotaikingą filmuką, padėsiantį „susigaudyti“, kas yra kas.

Nuotaikingas filmukas pristatomas kaip nepaprastas šou, kurio metu žiūrovai turi unikalią galimybę sužinoti daug įdomių dalykų apie paslaptingą bei nuostabią šalį Lietuvą.

Žmonės kviečiami atsakinėti į įvairiausius klausimus ir bandyti atspėti, ar pateikti teiginiai iš tiesų yra teisybė kalbant apie Lietuvą.

Lietuviai valgo rožinę sriubą bei silkę pataluose? Ar stipriausias pasaulio žmogus gyvena Lietuvoje? Ar Lietuvos sostinė – Ryga? Tokius klausimus J.Jankevičius užduoda žiūrovams, o į juos atsakyti jam padeda trys šmaikštūs personažai, atsakymus pateikiantys trumpais juokingais vaidinimais.

Taigi – žiūrėkite ir susipažinkite su Lietuva linksmai!

VIDEO: The Extraordinary Show

Šis Lietuvą pristatantis klipas ir mobilioji aplikacja, leidžianti žiūrovams spėlioti, kuris iš pateiktų mitų apie Lietuvą yra tiesa arba melas, buvo pristatytas Islandijoje vykusiame pasaulio oro uostų vadovų suvažiavime. Taip save pristatė Lietuvos oro uostai (Vilnius, Kaunas, Palanga). Filmuką sukūrė agentūra „Adell Taivas Ogilvy“, jo režisierius – Marius Kunigėnas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt