Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Justinas Jankevičius neigia turįs slaptą romaną: „Nėra jokių romantiškų santykių su jokiom Revekom“

Justinas Jankevičius
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Justinas Jankevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Portalą Žmonės.lt pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame tvirtinama, kad humoristas ir laidų vedėjas Justinas Jankevičius, viešai deklaruojantis draugystę su garsia šokėja Kristina Tarasevičiūte, turi kitą slaptą draugę.

Skaitytojas redakcijai atsiuntė nuotrauką, kuri trečiadienį buvo paviešinta viename socialinio tinklo profilyje. Nuotraukoje Justinas ir Reveka (pavardė redakcijai žinoma – red. past.) pozuoja kartu. Reveka švelniai prigludusi prie Justino skruosto, o šis nutaisęs rūsčią veido mimiką. Prie nuotraukos prirašyta: „pikti:D“.

Žmonės.lt skaitytojo tvirtinimu, apie porelės santykius jau kelias savaites sklando kalbos. 22 metų Reveka su Justinu susipažino maždaug prieš mėnesį TV laidos „Kvieskite daktarą“ filmavimo metu. Esą nekaltas flirtas peraugo į rimtesnius santykius. Iš Šiaulių kilusi Reveka šiuo metu gyvena Kaune, kur ir vyksta minėtos laidos filmavimas.

Justinas Jankevičius: „Čia visiška nesąmonė“

Portalui Žmonės.lt susisiekus su pačiu J.Jankevičiumi jis visų pirma ilgai mąstė mėgindamas prisiminti, kas gi toji Reveka. Galop prisiminęs tikino, kad tokie gandai – visai nepagrįsti. „Čia visiška nesąmonė. Šiaip ji buvo gal dviejose „Kvieskite daktarą“ laidose – tiek ir bendravome. Jėzau, iš kur tokie gandai kyla, neįsivaizduoju“, – sakė jis.
Žmonės.lt priminus J.Jankevičiui, kad su Reveka jis yra įsiamžinęs diskusijas keliančioje nuotraukoje, vyras patikino kasdien nusifotografuojantis su įvairiais žmonėmis.

„Reikia manyti, kad su ja fotografavausi. Nežinau, su kuo fotografuojuosi – kiekvieną dieną fotografuojuosi su krūva žmonių, skirtinguose klubuose. Aš neturiu jokių romantiškų santykių su jokiom Revekom – galiu pasakyti tik tiek“, – juokėsi humoristas, pripažinęs, kad po pokalbio su Žmonės.lt iškart skambins savo merginai Kristinai Tarasevičiūtei, norėdamas ją informuoti apie situaciją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt