Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus Kalėdas šventė su Natalija Bunke ir Vilmantu Diliu

Natalija Bunkė, Vilmantas Dilys, Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus
Asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė, Vilmantas Dilys, Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Viešųjų ryšių specialistė Justina Stambrauskaitė Kalėdas tradiciškai pasitinka šeimos narių apsuptyje – savo tėvų namuose. Šįmet drauge su ja čia švenčia ir širdies draugas, Kauno mero patarėjas Danielius Bunkus.

Žmonės.lt J.Stambrauskaitė pasakojo Kalėdas šįmet pasitinkanti Vilniuje, savo tėvų namuose. Šventė pas jos tėvus subūrė ne tik pačios šeimos narius, bet ir mylimojo D.Bunkaus – atvažiavo ir jo sūnus Kristupas, ir mama.

„Kūčias šventėme pas mano šeimą, mano tėvų namuose. Buvome visi drauge – ir Danielius, ir jo sūnus Kristupas, ir jo mama. O per Kalėdas atvažiavo ir Natalija, taigi buvome visa didelė šeima“, – Žmonės.lt sakė J.Stambrauskaitė. 

Pirmosios Kalėdų dienos vakarą Natalija Bunkė socialiniame tinkle kaip tik ir pasidalijo nuotrauka, kurioje įsiamžino su draugu Vilmantu Diliu, buvusiu sutuoktiniu Danieliumi Bunkumi ir jo mylimąja Justina Stambrauskaite.

Mūsų šeimyna sveikina jūsų šeimyną su Kalėdom!!!

„Mūsų šeimyna sveikina jūsų šeimyną su Kalėdom!!!“, – prie nuotraukos parašė Natalija.

Tuo tarpu J.Stambrauskaitė Žmonės.lt trumpai paatviravo apie savo šeimos Kūčių ir Kalėdų tradicijas: „Vakarą praleidžiame ramiai, jaukiai. Tikrai ne kokį vakarėlį rengiame. Šįmet pirmąkart prisijungė ir Danieliaus šeima. O Kalėdos pas mus – laisvesnio formato. Tada vėl visi suvažiuoja pas mano tėvus pietų, tada jau šurmulio būna daugiau. Ką nors didesnio, skanesnio kepame. O kuo toliau į vakarą, tuo labiau vakarėlio nuotaika auga. Galop vakarojame jau kur nors su draugais.“

Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus
Asmeninio albumo nuotr./Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt