Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu Širvaičiu susilaukė vaikelio

Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu Širvaičiu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru Ryčiu Širvaičiu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė (31) ir jos sutuoktinis verslininkas Rytis Širvaitis (47) jau sūpuoja pirmagimį.

Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino pati Jurgita: „Sveikinimus nuoširdžiai priimame. Galimybės kalbėti dabar tiesiog neturiu. Kovo 29 dieną mums gimė dukrytė. Esame be galo dėkingi Vilniaus gimdymo namų komandai."

Poros kūdikis – planuotas ir labai labai lauktas. Anksčiau kalbėdama su žurnalu „Žmonės“ Jurgita neslėpė, kad pastoti buvo sunku.

„Laukimas nebuvo lengvas. Aš turėjau daug padaryti pati, kad susigrąžinčiau per darbus ir man siųstus gyvenimo išbandymus prarastas jėgas, emocinę ir fizinę sveikatą. O kur dar tie iš pradžių tiesmuki, o vėliau jau atsargūs kitų klausimai... Manau, kiekviena šeima, kuriai skirta laukti, labai gerai mus supranta. Kai būdavo sunkiausia, skaitydavau Jobo knygą. Ji man suteikdavo tikėjimo“, – tuomet kalbėjo J.Jurkutė-Širvaitė.

Žinia apie Jurgitos nėštumą pasklido lapkričio pradžioje. Tuomet laiminga Jurgita teigė, kad kūdikis gims ankstyvą pavasarį. Štai ir kovo 1-ąją Jurgita sveikino Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę gimimo dienos proga, subjektyviai sakydama, kad „kovas tikrai puikus mėnuo gimti“.

Iki pat gimdymo Jurgita aktyviai dalyvavo socialiniame gyvenime. Garsi moteris lankėsi Vilniaus knygų mugėje, Kaziuko mugėje.

Sausio pabaigoje pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2017“ J.Jurkutė-Širvaitė buvo paskelbta Metų žvaigžde. Ji apdovanota už dalijimąsi skaudžia patirtimi, už drąsą kalbėti, kai labiausiai norisi tylėti, už viltį ir įkvėpimą, už atvirumą ir šilumą.

Šiemet Jurgita pasiryžo garsiai prabilti apie tai, ką teko išgyventi po tėvo savižudybės. Šiam žingsniui jai prireikė penkerių metų. Viešai tai ji darė tam, kad atkreipti visuomenės dėmesį į vieną opiausių Lietuvos problemų. Ji net sukūrė trijų laidų ciklą savo „Youtube“ paskyrai apie tai, ką tenka išgyventi su savižudybe artimoje aplinkoje susidūrusiems žmonėms.

Aktorė, renginių ir televizijos laidų vedėja, „Mis Lietuva 2007“ Jurgita Jurkutė už Ryčio Širvaičio ištekėjo 2012 metų birželio 2-ąją gimtojoje Plungėje. Jurgitai ši santuoka – pirmoji, o Ryčiui – antroji. Nė vienas iki šiol vaikų neturėjo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt