Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Juozo Statkevičiaus mama Vanda prieš sūnaus kolekcijos pristatymą nemiegojo dvi naktis

Vanda Statkevičienė su draugu Domu
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymo svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Raudonas klasikinio stiliaus kostiumėlis ir masyvus, žėrintis kaklo papuošalas – tokią aprangą trečiadienio vakarą „Siemens“ arenoje vykusiam Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymui pasirinko menininko mama Vanda Statkevičienė. Ir savo išvaizda atkreipė kitų svečių dėmesį: šie žarstė komplimentus ir kiekvieną jos žingsnį lydėjo smalsiais žvilgsniais.

Naujausios J.Statkevičiaus kolekcijos pristatyme trečiadienį apsilankė daugybė išsipusčiusių svečių, kurie noriai pozavo prie veidrodinės fotosienos.

Lietuvos pramogų, kultūros ir verslo pasaulių atstovų gretose sukiojosi ir pačiam dizaineriui, matyt, svarbiausioji viešnia – jo mama Vanda, kurią į rengginį atlydėjo širdies draugas.

Nebijau, kad šokiruos – aš pripratusi.

Bendraudama su Žmonės.lt ponia V.Statkevičienė neslėpė jaudulio dėl sūnaus pasirodymo. Nors per tiek metų moteris jau spėjo priprasti, kad Juozas – bene didžiausią ažiotažą kasmet sukeliantis šalies dizaineris, sutramdyti emocijas jai vis dar sunku. 

„Jau toks jaudulys ima, kad net negaliu apsakyti. Negalėjau miegoti dvi naktis! Juk nežinau, kaip pasiseks... Gal kas nugrius, gal kas kokį batuką sulaužys... Juk maža kas – visko būna“, – kalbėjo ponia Vanda.

VIDEO: Juozas Statkevičius pristatė 2016 metų kolekciją „Slaptas JS gyvenimas“

Žmonės.lt menininko mama atviravo iki pat paskutinės minutės nežinojusi nieko apie naujausiąjį sūnaus šou – „Slaptas JS gyvenimas“ buvo visiškai slepiamas ir nuo jos. 

„Nė vieno žodžio nežinojau! Nieko nepasakė. Nieko nerodė, nepasakojo, niekur neįsileido. Tikiuosi, kad bus kažkas gražaus. Kaip visada, tikiuosi, kad bus įdomu ir gražu. Nebijau, kad šokiruos, – aš pripratusi. Nė kiek nebijau“, – šypsojosi V.Statkevičienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozas Statkevičius pristatė 2016 m. pavasario-vasaros kolekciją: sveiki atvykę į nuodėmių miestą!

VIDEO: Išsipuošę mados mylėtojai rinkosi į Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt