Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Juozas Gaižauskas: „Nuostabūs tie lietuviški serialai“

Juozas Gaižauskas
Karolis Mankauskas / Juozas Gaižauskas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Praėjusį mėnesį penkiasdešimties sulaukęs „Domino“ teatro aktorius Juozas Gaižauskas sako, kad sulaukus tokių metų, pasikeičia tik vienas dalykas – skaičius, ir antras dalykas – laiko tėkmė į priekį ir atgal.

„Kai žiūri į priekį – turi daugybę darbų, keliauji. Atrodo, laikas teka taip lėtai, vėluoji kažkur, nesuspėji darbų. Kai žiūri atgal – atrodo, neįtikėtinai greitai viskas prabėgo. Kiek? 18 metų nuo to praėjo?! O nuo to – 20?! Ir tada sutrinki. <...> Žiūri į priekį – atrodo, viskas juda labai lėtai. Žiūri atgal – atrodo, viskas prabėgo akimirksniu“, – „Žinių radijo“ laidoje „Persona grata“ dalinasi aktorius.

Kalbėdamas apie auditoriją, aktorių ir režisierių galimybes Lietuvoje ir užsienyje, J. Gaižauskas nėra linkęs nuvertinti lietuviškos produkcijos. Ir sako, kad lietuviški serialai – nuostabūs.

„Tiesiog tie žmonės nematė gruzinų ir latvių serialų. O aš mačiau, žinok. Aš mačiau. Aš tada taip išdidžiai žiūrėjau tuos serialus ir galvojau – viešpatie, kokie mūsų serialai geri!“, – nuo neretai pasigirstančios kritikos lietuviškų serialų atžvilgiu, gynė juos J. Gaižauskas.

Plačiau apie viską – laidoje.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt