Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Julija Vežauskaitė-Žižė ir fotografas Laurynas Žižys tapo tėvais

Julija ir Laurynas Žižiai
Asmeninio albumo nuotr. / Julija Vežauskaitė-Žižė ir Laurynas Žižys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Makiažo specialistė ir prekinio ženklo „Wear Mad By July“ kūrėja Julija Vežauskaitė-Žižė tapo mama – moteris susilaukė pirmagimės, praneša Žmonės.lt.

Mergaitė gimė beprasidedant paskutiniam vasaros mėnesiui, rugpjūčio pirmosios vakarą, nors oficialiai gimimo data buvo numatyta 8 dieną.

„Gimė sveika ir neapsakomai graži, mūsų angelas“, – Žmonės.lt džiugią žinią patvirtino pati Julija.

Pora pirmagimę pavadino Lėja – vardą kūdikiui jiedu buvo sugalvoję jau nuo tada, kai sužinojo, kokios lyties vaiko laukia.

Šis vardas kildinamas iš hebrajų kalbos: vedinys iš žodžio la’a, reiškiančio  išvargusi, liūdinti arba įskaudinta.  Pagal kitą šio žodžio aiškinimą jis gali reikšti gazelę arba antilopę. Vardas taip pat gali būti kildinamas  iš senosios anglų kalbos žodžio, reiškiančio „atėjusi iš pievos“. Yra aiškinimų, teigiančių jog šis vardas – tai vedinys iš chaldėjų kalbos, reiškiantis šeimininkę arba valdovę.

Asmeninio albumo nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai
Asmeninio albumo nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai

„Žinia buvo laukta, po vestuvių iškart pradėjome planuoti šeimos pagausėjimą, nes tik vaikai atrodo mums didžiausias pasiekimas ir pergalė gyvenime. Didelė graži šeima – toks Žižių gyvenimo tikslas“, – dar nėštumo pradžioje Žmonės.lt sakė J.Žižė.

Žmonės.lt primena, kad J.Vežauskaitė-Žižė ir fotografas bei menininkas Laurynas Žižys susituokė praėjusių metų liepą Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt